[FILM] Krwawe Święta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kaanyr Vhok,
No więc... dziewczyna wybrała film. pomyślałem że może będzie to coś odprężającego. Dobra ominę póki co moje odczucia i przejdę do samego filmu.

Podajże 4 minuta i juz mamy trupa... Dziewczyna zabity w wymyślny sposób. Potem mamy trochę bujd i pustych gadanek i znowu trupek... i tak w kółko. W przerwach między mordami mamy opisana historię naszego mordercy/ów (dosyć drastyczna powiem). Nie zdradzę zakończenia.
Po pewnym momencie było to juz nawet nie zabawne a obrzydliwe (tak powiedziała Natalia). Ja osobiście do filmu odniosłem sie na dystans... tzn. tak samo jak do Koszmaru z ulicy Wiązów czy Freddy vs. Johnson... Bo jest to film tego typu. Czasem warto pójść nawet do kina na cos takiego ale nigdy z dziewczyną... Chyba ze lubi taka sieczkę bo tylko tak można to nazwać. Bardziej pasuje to pod dzień "wolny" od szkoły gdy nudzi nam się i idziemy gdzieś z kumplami.

"Następnym razem Ty wybierasz na co idziemy"- Natalia
"taki sobie filmik... schizowaty strasznie"- Ja


Ja jesteście gorącymi fanami takich filmów a chcecie obejrzeć to polecam go sobie pocisnąć z neta albo od kumpla pożyczyć. Nie oglądać jeżeli się jest wrażliwym na drastyczne sceny.
Wczytywanie...