Problem w Monterze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wartin,
Ja po Myrtanie poszedłem do Varantu i zarobiłem 62,500zł.
Ranger,
Co wy chcecie od Nordmaru? Ja poszedłem najpierw tam.

Najszybciej się wzbogacisz tłukąc bandytów i orków.
Dragon_Hunter16,
Donovan dobrze ci mówi! Na pustyni się wzbogacisz ale jeśli masz silną postać udaj się do Nordmaru na polowania!
Donovan,
to zależy wyłacznie od ciebie gdzie sie udasz ... ja radze iśc na pustynie ,hehe ja zawsze radze żeby iśc na pustynie
manutd,
W sumie to ja gothe oczyściłem przed monterom Ba nawet Stoleice wcześniej oczyściłem. A po podbiciu MOntery ide do Threlis. Dalej się zobaczy =]
Xardas 2006,

Użytkownik drago174 dnia Dec 15 2006, 04:18 PM napisał

Witam mam male pytanie jestem aktualnie w Monterze i mam 2 pytania 1 to kto jest szpiegiem buntownikow bo nie moge go wogole znalezc...szukam i szukam i nic a nie chce rozwalac orkow bez wykonania zadania a 2 pytanie to gdzie najlepiej sie udac po Monterze chodzi mi do jakiego miasta??

[post="51552"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




1:Nazywa się Sanford (wykonywaleś dla niego misje ze zbożem i mlekiem!!)
2:Do Gothy!!

[Dodano po chwili]

Użytkownik Xardas 2006 dnia Dec 15 2006, 06:02 PM napisał

2:Do Gothy!!

[post="51558"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Albo najpierw ić do Okary to bedziesz wiedzal po co masz iść do Gothy!!!
drago174,
Witam mam male pytanie jestem aktualnie w Monterze i mam 2 pytania 1 to kto jest szpiegiem buntownikow bo nie moge go wogole znalezc...szukam i szukam i nic a nie chce rozwalac orkow bez wykonania zadania a 2 pytanie to gdzie najlepiej sie udac po Monterze chodzi mi do jakiego miasta??
Wczytywanie...