Święta idą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kaanyr Vhok,
Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
i ja życzę Tobie radości,
aby wszystkim się darzyło,
z roku na rok lepiej było.
Gdy Mikołaj wychodzi z mroku,
A blask choinki bije z cienia,
Najpiękniejszy dzień tego roku
W żywą prawdę się zamienia.
Prezenty są dla Ciebie w worku,
Ja Ci składam ciepłe życzenia,
I oby bałwan na podwórku
Nie nosił Twojego imienia!



I czego sobie tam chcecie wam życzę
Atis,
Jak ten rogal tu, to ja też tu X3.
Wesołych Świąt wszystkim X3. A jak macie coś przeciwko życzeniom na święta, to jesteście smutasy i do tego sztywniaki. Święta są po to, żeby się obżerać, dostawać prezenty i się cieszyć, że można się wyspać X3. Art odemnie -> X3
Medivh,
Ile Tusk przez Lecha szlochał, ile kobiet Golik kochał, ile Lepper się opalał, ile Misztal w disco szalał, ile Długosz będzie siedział, ile Rywin nie powiedział, ile wdzięku jest w Giertychu, ile wanien złupił Zbychu, ile Władek miał nadziei, że z Hausnerem sukces dzieli tyle zdrowia, pomyślności, szczęścia, ciepła i radości.

Wesołych świąt wszystkim

(Temat świąteczny, to tu walnąłem )
Finkregh,
Mega xD Zajefajny pomysł ktoś miał ^__^
Medivh,
Genialne Dobre porady na Wigilię. Muszę mieć w ten dzień jakieś ciastka w kieszeni, żeby okiełznać Mikołaja

Najlepsza scena - w pierwszej części jak Mikuś siedzi na fotelu z lalką i gryzie jej głowę
Kaanyr Vhok,
Powiem tyle... Moja dziewczyna uznała mnie za zwierzaka i bezdusznego brutala za sceny nauki i końca Mikusia... Ale sie smiała gdy święty wąchał w powietrzy papierosa czy właśniw wyskakiwał z klatki


Co do samego palen ia i picia to jest tez anty reklama na rzecz tych dwóch właśnie Tak sądzę
Ven'Diego,
Albo jak Mikuś wyskakuje z tej klatki (hehe extra) Sprzedaje rózgi na lewo i prawo.
Kaanyr Vhok,
I wtedy chłopiec staje sie mężczyzną (tatuś poprawia dzieciakowi fajkę) Nie no filmiki co by nie było schizowate są ale też zajofajne
Ven'Diego,
He he niezłe. "Jeśli choćby raz złamiesz te reguły, nie będzie można okiełznać Ojca Świąt" xD
Rincewind,
Oryginalne. I niech mi ktoś spróbuje teraz wmówić, że Mikołaj nie istnieje . A tak z drugiej strony... ciekawe jakby zareagował taki 5-cio latek .

Ps. No i nie wiedziałem, że Mikołaj tak histerycznie reaguje na alkohol .
Wczytywanie...