narkotyki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

emkakafetheelderscrools,
A ja na początku nie wiedziałem co to ten rhobar.tja, jego się wcina, ot co.

[Dodano po chwili]

A w filmiku tym wywiadzie gościo mówi żedziewczyny jest trudno robić, to znaczy grafikę
Ranger,

Użytkownik Medivh dnia Dec 11 2006, 05:01 PM napisał

Bagienne ziele jest w Gothicu 3 i to pod tą samą nazwą. Jedynie... Bez zamiast je palić, to wcina je, tak jak każdą inną roślinkę Trochę niewypał. No i coś fajek wodnych jest mało...

[post="51374"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Bagienne ziele a joint z bagiennego ziela to nie to samo ;] Bagienne ziele rosło we wszystkich częściach, a w GII z niego można było robić skręty o nazwie "bagienne ziele"
Gabriel,
E tam mało wszędzie gdzie assasyni są A dziwoji to faktycznie prawie nie ma, ciekawe skąd tylu ludzi sie bierze
Medivh,
Bagienne ziele jest w Gothicu 3 i to pod tą samą nazwą. Jedynie... Bez zamiast je palić, to wcina je, tak jak każdą inną roślinkę Trochę niewypał. No i coś fajek wodnych jest mało...
Dany,
Nie, jak zawsze jest ich mało. Tylko w G2 dali "dom uciech", ale były tylko 2 panie. Mogli by walnąć porządny, w końcu w średniowieczu takie rzeczy były częste.
A co do ziela, to raczej go nie paliłem, tylko strata czasu, a z plusów, to widok się zmienia. Nie warto się truć
Gość_Arcodes*,
przynajmniej 3 dziennie pale bo mojemu beziowi troche smutno jak tak sam po polach, lasach i górach chasa, więc musze go jakoś uszczęśliwić a co się stało z paniami kurtyzanami?? czy są może domy publiczne w g3 ?? bo jak do tej pory widzialem tylko pare dziewoji
Ranger,

Użytkownik Gabriel dnia Dec 11 2006, 11:17 AM napisał

Nie jest tylko trawka tj Czarny Robar jak lubisz klimaty ćpunów idź do Lago

[post="51357"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Czyli bagienne ziele z 1 i 2 ze zmienioną nazwą.xD
Gabriel,
Nie jest tylko trawka tj Czarny Robar jak lubisz klimaty ćpunów idź do Lago
emkakafetheelderscrools,
Czy w gothic 3hree są dragi?????
Wczytywanie...