Zatruwanie broni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_MG*,
Jak zatruwam broń to tracę butelkę z trucizną a broń dalej nie jest zatruta proszę o pomoc
Gość_Michał*,
żeby zatruć broń w Gothic 3 trzeba kliknąć na trucizne a potem wybrać broń (nie przeciągać)
Gabriel,
Nie dużo? Ja miałem cos z 30 w połowie zwiedzania świata, starczy na cały zapas broni
Donovan,
No właśnie nie można nauczyc się wyrobu trucizny ale za to da sie nauczyć zatruwania broni a teraz kto ma trucizne

-ten gośc w bakareshu co dla niego zadanie z trzema szkatułkami on ma z gzieś 3 buteleczki (pozatym wielu alchemików ma losowo fiolke z trucizną)
-co drugi czarny mag


Radze z zatruwaniem poczekać do czasu gdy dostaniemy jakis naprawdedobrymiecz bo tak czy siak buteleczek z trucizną nie ma w grze zbyt dużo
Gabriel,
Bo sie nieda tego nauczyć błąd gry tak jest u wszystkich.
Gość_Doberman*,
w Lago jest alchemik ktory uczy robienia trucizn ale tam tez jest jakis bug kase tracisz on mowi swoja kwestie a umiejetnosci dalej nie masz
Gabriel,
W Bakareshu jest alchemik który ma i przepisy i uczy wyrobu, ale jest jeden tyci problem z tym jest bug.. Nie da się tej umiejętności nauczyć..
Gejzer,
Chciałbym się dowiedzieć:
1.Gdzie można się nauczyć wyrabiania trucizny.
2.Gdzie można kupić przepis na truciznę.
3.W jaki sposób się zatruwa miecz i gdzie(w jakimś kotle czy przy stole alchemicznym).
Nauczyłem się zatruwać miecz ale brakuje mi trucizny i nie wiem gdzie go zatruć?
Za pomoc z góry dzięki!
Wczytywanie...