Mapa NPC oraz skrzynek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_zocha*,
Gdzie jest ta mapa bo tutaj jej nie widzę ???????
nowo,
Muszę skomentować jedną sprawę a mianowicie skrzynie która jest w okarze przy Rolandzie można otworzyć w dzień i nie trzeba z nikim się bić wystarczy przytrzymać alt (skradanie się) podejść do niej i otworzyć nikt nie powinien zwrócić na to uwagi Aha i mam problem z odnalezieniem tej skrzynki przy 3 cieniostworach która podobno leży na droge z cape dum do montery może ktoś pomuc ?? Z góry dziekuje
SaintMaster,
Znalazłem już tą skrzynkę, jednak w opisie skrzynek jest błąd, gdyż w oznaczonym miejscu na mapie owej skrzynki nie ma.
Artistic,
jak jestes kolo saturasa i patrzysz sie w strone swiatyni to idz w lewo... idz az zobaczysz wzgorze a na nim ogry a kolo nich skrzynia... jest tam tez szubienica... naprawde tego miejsca nie da sie przeoczyc
SaintMaster,
Mam takie pytanie odnośnie 24 skrzynki. Szukałem jej pół godziny na N-E od Al-Shedim i nie mogę jej znaleźć. Czy ktoś mógłby dokładniej opisać jej położenie lub screena wrzucić?
YanCo,
Mam problem ze znalezieniem jednej skrzyni która jest na mapie pokazana koło maga rakusa,poszedłem tam ale jej nie mogę znaleźć,moglibyście mi napisać jak należy do tej skrzyni dojść??Aha a po za tym napisane jest że skrzynia jest koło wilczej jaskini moglibyście mi też napisać gdzie szukać tej jaskini??
Gość_marcin*,
ale sie pie*rzycie za przeproszeniem niedaleko wieży xardasa jest grobowiec i tam jest projekt "Gniewu Innosa"
Gość_Garlendar*,
mam problem ze skrzynią

Cytat

47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota - tej kropki na mapie nie jestem pewien.
nie mogę jej znaleźć
rozwaliłem dwa obozy orków i jeden mały przy ognisku i w żadnym jej nie ma?
proszę o pomoc
angielski,
To ja szcześliwy w takim razie nie jestem
Taramelion,
Szczęśliwi którzy nie widzieli, a uwierzyli.
angielski,

Użytkownik Wasabi dnia pon, 18 cze 2007 - 00:39 napisał

Kochana, to nie o to chodzi, aby robić load w nieskończoność

nóż na wilki (wolfripper) będzie w 17 skrzyni którą otworzysz
czyli musisz odnaleźć ich 17, i w tej 17 z kolei będzie twój wymarzony łuk
Ja na razie mam odkrytych tych skrzyń bodajże 30

(wszystko odbywa się według otwierania skrzyń w kolejności, czyli ten sam przedmiot może być w innym miejscu, ale zawsze będzie to ta sama skrzynia z kolei)

SKRZYNIE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ TYM ŻE NAD NIMI NAPISU NIE MA
(przynajmniej u mnie )

[post="69994"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czyli obojętnie którą otworzę mogę dostać np.El Bastardo otwierajac skrzynie od końca?????
SORRY ALE NIE WIERZE :)
Nikas,
Po co go bic. Ja poszlam tam w nocy, uspilam i zabralam co moje

Aha i tak w ogole dziekuje za pomoc wszystkim
Wasabi,
U mnie właśnie też

a jeżeli chcesz pobić Rolanda (tak sie tan palo z okary nazywa... chyba) , zrób save, bo u mnie on od razu umiera...
Nikas,
Chcialam dodac ,ze u mnie te wlasciwe skrzynie sa BEZ NAPISU ( przynajmniej tak jest u mnie)
Morra,
Małe sprostowanie co do tych skrzyn...te skrzynie co jak je okresliles "bez napisu" to nie te o ktorych jest mowa.W nich tez sa ciekawe i wartosciowe przedmioty(np.zwoje z czarami i mikstury).
Te wlasciwe zaznaczaja sie:"skrzynia".
Co do paldyna w Okarze...pobij go wraz z jego 2_oma ochroniarzami i zanim powstana wyczysc zawartosc skrzyni.
Wasabi,
Tak, ja np nie ruszyłem na razie żadnej skrzyni z varantu oprócz tej koło paladyna-renegata... i jeżeli miałaś w skrzyni miecz paladyna, była to twoja 15 skrzynia, czyli jeszcze tylko 2

tak jak mówiłem wcześniej, nie ma znaczenia którą i kiedy skrzynię otwierasz, tylko która to z kolei

miłego poszukiwania skrzyń

(TIP) przy niektórych są NPC którzy za cholerę "nie chcą sobie pójść" i przy okazji nie podoba im się jak kładziemy łapy na ich skrzyniach (np ten paladyn w Okarze, nie pamiętam jak się wabił, albo Khabir z Trelis)
wyjście - czar sen i skradanie się aby nie pobudzić tych śpiących brudasów (najlepiej jest się czaru "naumieć" bo czasem będzie trzeba sporo narodu uśpić zanim bez przeszkód będziemy mogli dobrać się do naszych chestów
Nikas,

Użytkownik Wasabi dnia nie, 17 cze 2007 - 23:39 napisał

Kochana, to nie o to chodzi, aby robić load w nieskończoność

nóż na wilki (wolfripper) będzie w 17 skrzyni którą otworzysz
czyli musisz odnaleźć ich 17, i w tej 17 z kolei będzie twój wymarzony łuk
Ja na razie mam odkrytych tych skrzyń bodajże 30

(wszystko odbywa się według otwierania skrzyń w kolejności, czyli ten sam przedmiot może być w innym miejscu, ale zawsze będzie to ta sama skrzynia z kolei)

SKRZYNIE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ TYM ŻE NAD NIMI NAPISU NIE MA
(przynajmniej u mnie )

[post="69994"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Aha dzieki wielkie!!
Czytam to co piszecie i te skrzynki mnie bardzo zaciekawily i zaintrygowaly!
Duzo o nich nie wiem dlatego mam jeszcze pare pytan!
To nawet lepiej ,że nie trzeba robic load w nieskończoność hihi, ale do konca nie wiem czy ja rozumiem ten system! Czyli jeżeli ja sama nie wiem ile już skrzyn otworzyłam to wystarczy ,ze otworze jedna z tych i jeżeli będzie np. miecz palladyna to znaczy ,ze otworzylam 15 tych skrzyn??? To znaczy ze nie trzeba po koleji wszystkie w Myrtanie potem Varant tylko jak się chce ?? Czyli nadal mogę zdobyc Gniew Innosa mimo ,ze skrzynie otwierałam roznie???( bo wczesniej nic o tym nie wiedziałam
Dziekuje z gory
Wasabi,
Kochana, to nie o to chodzi, aby robić load w nieskończoność

nóż na wilki (wolfripper) będzie w 17 skrzyni którą otworzysz
czyli musisz odnaleźć ich 17, i w tej 17 z kolei będzie twój wymarzony łuk
Ja na razie mam odkrytych tych skrzyń bodajże 30

(wszystko odbywa się według otwierania skrzyń w kolejności, czyli ten sam przedmiot może być w innym miejscu, ale zawsze będzie to ta sama skrzynia z kolei)

SKRZYNIE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ TYM ŻE NAD NIMI NAPISU NIE MA
(przynajmniej u mnie )
Nikas,

Użytkownik Gejzer dnia czw, 30 lis 2006 - 17:31 napisał

Wcale że nie bo mowie wam że taka mapka jest!!! Jest na niej zaznaczone polożenie skrzyń od 1 do 48 w których po kolei są coraz lepsze rzeczy do zgarnięcia! W ostatniej jest najlepsza broń a mianowicie  Gniew Innosa! Dla niedowiarków zamieszczam tu ta mapkę!

[post="50953"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Czesc wam! Mam pytanie jezeli chodzi o te skrzynie . Chialabym zgarnac chociaz troche tych super rzeczy w nich i staram sie ,ale jakos nie idzie. Zlokalizowalam np jedna skrzynie wedlug tej mapki i staram sie z niej wyciagnac np noz na wilki. I 15 razy robilam load i nic!!!! I tu moje pytanie. Czy te itemy o ,ktorych pisaliscie sa losowo czy one sa tam zawsze ???? A jezeli sa losowo to ile razy trzeba wgrywac zeby natrafic na jakikolwiek item???? 100 razy???

Z gory dziekuje
Gość_Guest*,
Tak się pytam, bo na mapie jest zaznaczone przy Rakusie, a nie ma w tej jaskini z cieniostworami...
Wczytywanie...