Elven Oracle-Elder - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lord Andre,
A ja bym proponował na początku Devotion set. Jest on no grade ale nosić go do 40 lvl. I potem też możesz solować. Po 40 lvl idziesz na początek Dragon Valley od strony Deth Pass. Tam są nieumarli.
Deunan,
Dżizaz, człowiek... Grasz na high rate czy low? Ta twoja propozycja to trochę nie tego... EO jest magiem w sumie... Distrupt Undead i szorujesz na Execution Grounds (Od wind Srike to jeszcze nawet Berserkerzy padają) aż do około 30 lv, potem w party, ale nie wiedząc gdzie grasz, niewiele mogę powiedzieć. Koniecznie z tuniką i jakąś magową laską, bo szczerze, to podałeś tu jakiegoś składaka, którego nie stać było na to co mu trzeba i kupił Manti/Dual Saber bo był po okazyjnej cenie... Imo: OPYL to i kup sobie Demon Fangs i Mythrill Tunic, w miarę możliwości skompletuj cały set... Przejrzyj jeszcze raz skille i poczytaj, do czego są. I pamiętaj, że buffer to mag.
Rivin,
Co byście powiedzieli na manticore góre i dół z dualami (saber*saber)?
Oczywiście do lv 40.
Jakób,
Aha, no to BW będzie lepsze
Deunan,
Men zmniejsza ilość many (w przypadku magów o jakieś marne kilkadziesiąt punktów...), ale kto by się maną na high rate przejmował... BW poza tym, daje o 1 więcej cast speed (Wit odpowiada za ten czynnik) i zostało stworzone z myślą o bufferach.

W przypadku low rate, EE ma dwie możliwości (oprócz obowiązkowego biegania w party): albo idzie drogą maga i używa Might of Heaven do bicia nieumarłych, albo zakłada light armor a w łapy chwyta dobre duale, ew łuk. Ale druga opcja bardziej sprawdza się dla SE (buffy typu death whisper, guadiance itp.), który do oporu masteruje Dryad Root (EE dostaje chyba Sleep), bo po 40 lv nie dostaje już nic z magii ofensywnej.
Jakób,
No albo BW

Ale dla niego chyba lepszy będzie Avadon, bo daje 15% Casting Speed... a tą postacią raczej od 52 lvl nie będzie dużo walczył, tylko buffował . Nie wiem dokładnie jakie cechy odpowiadają poszczególnym czynnikom, ale BW ma MEN-1 czyli Casting Speed chyba się zmniejsza... tak?
Deunan,
Whoa, ekstremalne zestawienie na high rate? To z B grade BW a nie Avadon.
Jakób,
Od 30-40 lvl polecam Mithril Tunic, Mithril Stockings, a buty, rękawice i hełm D-grade najlepsze z Armor Shop w Giran. Broń też kup tą D-grade z największym M.Atk w Weapon Shop w Giran.

Od 40-52 lvl Kramian Tunic, Karmian Stockings, Karmian Boots, Karmian Gloves i Full Plate Helmet, a broń Homunkulus's Sword z SA Acumenem.

Od 52-60 lvl możesz się wyposażyć w Avadon Robe, Avadon Boots, Avadon Gloves i Avadon Circlet. Natomiast nie wiem czy Ci się opłaca zmieniać broń.

A od 60 lvl załatw sobie Dark Crystal Robe, Dark Crystal Boots, Dark Crystal Gloves i Dark Crystal Helmet. Broń Sword Of Miracles z SA Acumenem... albo ostatecznie Dasparion's Staff z SA Acumenem.
Deunan,
Powinieneś działać jako mag aż do 45. I nie soluj, szukaj drużyn.
Rivin,
Jaką broń i zbroje (ubranie) powinienem nosic z powyżej 30 levela?
Wczytywanie...