Odświeżanie starych tematów... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kationds,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Odświeżający* dnia czwartek, 5 maja 2022, 16:09 napisał

Oczywiście, że jestem za odświeżanie starych tematów - np. ten odświeżę.


popieram!
Gość_Odświeżający*,
Oczywiście, że jestem za odświeżanie starych tematów - np. ten odświeżę.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Hmm, to może doróbmy do głosowania (tych edycji co wygrałem psychola spamu[moje marzenia ]) kategorię związaną z odświeżaniem ?
Ati,
Zróbmy to! Bo niedługo skończą się Konkursy Wiedzy i zostaniemy z pustawym forum, a przecież o czymś rozmawiać trzeba...

Najlepszemu wręczymy Złotą Łopatę!
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ejjjjjjjj...
Sosna nie krytykuj, bo jak, bo jak...
...trudno taki temat założyć, gdzie ktoś coś pisze .

[Dodano po 9 dniach]

Ha, boicie się głosować taak? taak?
Mam was, wiem jaka jest wasza słabość!
Sosna,
Każdy może wypowiedzieć się w dowolnym temacie, data nie gra roli, jeżeli ma się coś do powiedzenia w danym temacie to czemu nie, nawet jeśli jest to odpowiedź na pytanie, to nic nie szkodzi, bo kto inny może na tym skorzystać.

Tak więc odświeżanie starych tematów ma sens... w przeciwieństwie do tej ankiety
Ranger Krzyś,
Bezcelowe odświeżanie starych tematów jest... bezcelowe. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a robisz to dla sztuki, to w oczach innych wychodzisz na człowieka (ujmę to delikatnie) mało rozsądnego. Uprzedzam tylko, żeby nie wygrzebywać tematu np. z 2005 roku, aby wkleić tylko krótką notkę w stylu "a mi się podoba, lol lol lol",. Proponuję ciutek bardziej się przy tym wysilić.
Matthias Circello,
Jestem za. Czasem jakiś temat umknie pamięci, a generalnie jest fajny i dobrze, że ktoś odświeża co jakiś czas.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Wiadomo o co chodzi no nie?

Ankieta anonimowa.



[Dodano po 57 sekundach]

Ja jestem do tego gut nastawiony, ba nawet staram sie to praktykować!
Wczytywanie...