Problem z Grafiką przy dobrym komputerze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gabriel,
A ile masz miejsca na dysku? Znam osobę która nie miała potrzebnego(zalecanego) dwukrotnego miejsca( po instalacji powinno zostać w twoim przypadku najmniej 2,5 giga
Ekhtelion,
A nie da się znaleźć jakiejś kombinacji ustawień na której by było lepiej? Masz włączoną pamięć wirtualną w systemie? (bo na ile mogę wyczytać z jakiegoś dojczowatego forum to tam piszą od 2000mb do 4000mb wirtualki zalecanej! ) Poza tym warto b było zainstalować najnowsze patche i SP2. Może wyeliminuje to jakieś problemy z kompatybilnością.
Ranger,
Przykro mi to mówić ale ci nie pomogę.
Drugie co przykro mi mówić:
Wydanie gothica z taką masą niedorubek właściwie sprawiło, że pod wieloma względami nie może równać się z oblivionem, a miał być konkurentem nie da rady, jeśli nic nie pomaga trzeba czekać na łatki

BTW: Grafika jest świetna ale mimo wszystko troche słabsza niż w oblivionie
Dzik_gks4,
Witam mam problem z grafiką w Gothic 3 gra przycina mi na minimalnych ustawieniach sterowniki mam zaktualizowane directX zainstalowanego z płyty. Kompa nie mam złego

Pentium® 4 CPU 2.66Ghz Winfast Geforce PX6600TD Płyte głowną: Gigabyte LGA775 i 1250 Ram DDR2 Dual-chanel.

Windowsa zainstalowanego mam z service packiem 1. Nie mam pojęcia dlaczego gra tak wolno chodzi, z Oblivionem nie miałem takich problemów grafika była o wiele ładniejsza i nie przycinała na średnich ustawieniach. Dopiero co przeinstalowałem Windowsa i dalej ten problem mam.
Wczytywanie...