Uciekający najemnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rincewind,
Może spróbuj zatrudnić innego najemnika, a później z powrotem Toma (powinien już być w domku w Studni). Tylko nie pamiętam, czy trzeba koniecznie odłączać obecnego najemnika, aby móc przyłączyć nowego. Jeśli nie, to powinno zadziałać .
Andrasik,
Ostatnio przydarzyła mi sie dziwna sprawa.Chodzilem sobie po grzbiecie świata w 3 actcie i zginal mi najemnik.Przeteleportowalem sie do miasta ale nie bylo go w swiatynii tyra. Wyszedlem wiec na zewnatrz do studni beuronny i zobaczylem mojego najemnika-Toma Szubiennika.Leciał jak szalony do księżycowej kniei.Pobieglem tam razem z nim i stanal w miejscu.Nie moglem z nim porozmawiac bo pisala mi przez caly czas ,,ten obiekt jest zajęty i nie moze z tobą rozmawiac".Zdziwiony poszedlem jeszcze raz do studni i po raz kolejnby wrocilem do kniei.Po kilku minutach szukania nie znalazlem go....Potrzebuje go teraz do zniszczenia pulapki,ktora zabiera mi cale hp i ciagle stoje w miejscu.Tutaj zwracam sie do Was z pytaniem co nalezy zrobic by odnalezc i przylaczec Toma do mojej druzyny. Jesli byl taki temat to przepraszam ale takiego nie znalazlem.
Wczytywanie...