Neverwinter Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Ostatnio wyszła większa aktualizacja, pojawiła się nowa lokacja dla osób z maksymalnym poziomem, questy na niej odnawiają się codziennie, za ich wykonanie otrzymujemy, oprócz standardowego expa i złota, różnego rodzaju tokeny, które można wymieniać na różne bonusy w nowej zakładce kampanii (np. trwałe bonusy do statsów, albo odblokowanie kolejnych fragmentów lokacji), dość dobre posunięcie, zważywszy że osoby z maksymalnym poziomem nie mają zbyt wiele do roboty. Poza tym zbalansowano nieco klasy, widać że twórcy nie próżnują.
Niblla,
Mam ostatnio mały problem. Wiece może jak zdobyć zwoje identyfikacji poza dropem? Co zaś do ludzi z podziemi ja grałem we 2 z kolegą i jakoś pozostała 3 graczy na ogół był uprzejma nie było bitwy o dropy itp. problemem bywa ostatnio to, że niektórzy gracze łapali dc i potem wypada tak na nich poczekać jak proszą.

Ok nieważne znalazłem już kupca ze zwojami.
Sosna,
Głównie z kolegami grywałem, jeśli chodzi o innych graczy, to cóż, współpraca głównie na dungeonach, na zwykłych mapkach sporadycznie, choć te z reguły nie wymagają coopa.
Lionel,
A jak tam w grze ze współpracą? Ludzie bardzo kooperatywni, czy jak w WoW i Aion, jak nie z gildii to fochy stroją?
Sosna,
Po ustawieniu polskiej wersji językowej, wyszukiwane są w pierwszej kolejności questy w naszym rodzimym języku.
Ashantir,
Ta, na chwilę obecną zadań foundry ( bo o nie ci chodzi?) po polsku jest pełno. Zobacz sobie choćby misję "Tajemniczy Starzec", która była jedną z pierwszych polskich misji ( o ile nie pierwszą).
krzyslewy,
A są jakieś ciekawe fanowskie misje po polsku?
Sosna,
Ja też jestem pod wrażeniem misji tworzonych przez fanów, dzięki temu że są posortowane według ocena łatwo jest wybrać ciekawe zadanie, a znacznie ciężej o bubel. Dobre jest to że większość z tych misji jest wyjątkowa i nietypowa jak na ten gatunek (duża dawka humoru, często ostra jazda po bandzie, daleko poza granicami absurdu).
Niblla,
Zacząłem już grę i zdecydowanie moim ulubionym elementem jest wykonywanie misji stworzonych przez innych graczy sam myślę nad stworzeniem jakiejś ale mam wrażenie, że przerasta to moje zdolności. Co do samej gry jest podobna do innych z gatunku ale w naszych czasach ciężko już o oryginalny w 100% pomysł.
Sosna,
Zadziwiające masz problemy, ja na żaden z nich nie natrafiłem.Może ten launcher wykorzystuje w jakimś stopniu IE i problemem może być właśnie to że nie używając tej przeglądarki, również jej nie update'ujesz, przez co masz nieaktualną wersję. Ja bym od tego zaczął.
Jeździec Apokalipsy,
Wystarczył inny e mail. Ale mam inny problem. Pobieram ten luncher. I jak tam wpisuję login i hasło to wywala mi błąd składni Internet Explore(około 20 okienek wywala). Jak klikam zapomniałem hasła to też. Śmieszne jest to że ja IE nie mam nawet chyba na kompie a co lepsze nigdy go nie używałem. Wie ktoś co z tym zrobić?
Ashantir,
Gra jest przyjemna, szkoda tylko że twórcy zrobili z tego straszną sieczkę i do tego strasznie łatwą. Gram łotrzykiem i kosze wszystkich równo.
Jeździec Apokalipsy,
Mam pytanie odnośnie gry. Wie ktoś ile trzeba czekac na tego e maila weryfikującego? Założyłem konto nic nic przyszło. Potem zrobiłem tak jak na filmiku i wymusiłem wysłasnie tego maila ale dalej nic nie ma. Czkeam już ponad dzień.
Lionel,
Łeeeee, czemu mój internet sssie ;(. Ja też chcę!
Sosna,
Doradzam nie odpuszczać gry po samouczku, bo ten rzeczywiście nie powala, ale im dalej tym lepiej, dużo lepiej
krzyslewy,
Krótko grałem w betę, ale mnie jakoś nie przekonała. Stwierdziłem, że poczekam na polską wersję, ta ma być dostępna dziś o 18, więc w najbliższym czasie na pewno będę grał i wtedy wyrobię sobie opinię.
Hassan',
Grałem chwilę w betę ale nie wciągnęła mnie zupełnie; może za jakiś czas dam jej drugą szansę, ale póki co twardo bocę w GW2.
Courun Yauntyrr,
Są drowy, więc planuję zagrać. Póki co nie zagłębiałem się za bardzo w informacje, gameplay jednak wydawał się interesujący na YT. Problem pewnie w tym, że na kolejne, po GW2 i SWTOR, MMO czasu za bardzo nie mam, dlatego poczekam jeszcze, aż drowy mają być darmowe (teraz podobno jeszcze nie są) i wtedy w świecie gry jakiś Yauntyrr się pojawi.
Sosna,
Trochę newsów na temat tego tytułu przewinęło się przez Gexe, jestem ciekaw czy zachęciły one kogoś do zagrania? Sam gram trzeci dzień i nie mogę się oderwać, jeszcze żadna gra MMO mnie tak nie wciągnęła. Neverwinter zaskoczył mnie i to bardzo, twórcy zaserwowali nam naprawdę rozbudowaną rozgrywkę, ciekawą mechanikę, rozbudowany system questów, a to wszystko w bardzo dopracowanych i zróżnicowanych lokacjach, dodatkowo genialna muzyka. Godnym uwagi szczegółem są misje, które mogą tworzyć gracze, a następnie udostępniać je innym, co ciekawe nie są to byle jakie zapchajdziury, ale na prawdę interesujące i oryginalne misje!

Jak widać moja ocena jest bardzo pozytywna, jak u Was? Graliście już? A może planujecie?
Wczytywanie...