problem z awansem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
Tutaj chodzi o umiejętności istotne dla gildii. Na przykład weźmy Legiony. U nich ważne są: Atletyka, Włócznia, Długie Ostrze, Broń Obuchowa, Ciężki Pancerz, Tarcza. Aby awansować, to oprócz robienia dla nich zadań, musisz także mieć jedną z wymienionych umiejętności na poziomie 40 i dwie na poziomie 10. Wbijesz sobie włócznie na 10, miecze na 40, atletykę na 10 oraz zrobisz parę zadań w jednym z fortów i masz awans.

Odsyłam cię do naszego działu o Morrowindzie (link). Tam jest lista gildii i są podane ulubione umiejętności danych organizacji. Mam nadzieję, że wyjaśniłem problem
Radoslav12,
siemqa! w morrowinda gram od bardzo niedawna. i niestety pojawił się problem ... mianowicie: awans w gildii. w informacjach o postaci zawarte są informacje o wymaganiach na wyższy poziom w gildii: "potrzebna jedna umiejętność z grupy 40 i dwie umiejętności z grupy 10". Czy ktoś może powiedzieć co to oznacza(jakie umiejętności są potrzebne)??
Wczytywanie...