Ściąganie Mass Effecta 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

gam12q,
aktualne? moge pomóc
Courun Yauntyrr,
Wątpię, aby ktoś zdecydował się na tego typu pomoc. Każde z DLC do ME3 kupuje się za punkty BioWare, a więc mając dodaną do Origina grę musisz mieć także na tym samym koncie punkty Bioware, by móc za nie kupić dodatki. Tutaj nawet nie podajesz nazwy konta, w ogóle dziwne wydaje się proszenie, by ktoś nagrał to na płytkę. Te pliki nie lądują przecież na dysku w takiej formie, by dało się je zgrać na inny nośnik.
Darglock,
witam wszystkich użytkowników i wybaczcie mi Admini, i moderatorzy. mam nie codzienna prośbę kto z was posiada szybki internet i pomoc mi pobrać DCL mass effect 3 edycja rozszerzona? i tu moja prośbą, mieszkam w takim miejscu że trudno o internet, i ja jestem bez internetu, zwracam się z prośbą do wszystkich czytających o ściągnięcie tego dcl do gry i wgrać na płytkę i mi wysłać koszty pokryje ja. może wyda wam się to śmieszne i wybuchniecie śmiechem czytając to. nie będę prosił EA bo oni za patch i itp chcieli 100zł jak bym miał internet sam bym pobrał. ale nie mam takiej możliwości więc proszę was za pomoc dziękuję i pozdrawiam. :-(

Zmieniłem nazwę tematu, poprzednia była nie opisowa.
Wczytywanie...