Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

enKage_,

Użytkownik Guest dnia Feb 17 2007, 07:36 PM napisał

Witam, mam mały problem. W mieście Balmora jak chce sprzedać przedmioty u niektórych handlarzy to nagle oni (albo osoby znajdujące się obok) krzyczą i zaczynają mnie bić. Dlaczego? Czemu nie moge sprzedać swoich rzeczy?

[post="54893"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




To normalne jeżeli sprzedajesz im przedmioty, które im kiedyś ukradłeś (z lady z chatki z półki czy skądkolwiek) - mają dziwny dar odróżnienia liścia korkowca znalezionego przez ciebie od liścia korkowca który był kiedyś w ich posiadaniu ;];]
Fugiel,
Mroczny elf świetnie nadaję się na coś w rodzaju wojowniko/maga. O ile dobrze pamiętam miał chyba premie do zniszczenia i zaklinania, ale moim zdaniem mroczny elf wojownik też dobrze wyjdzie!
Gość_Guest*,
Witam, mam mały problem. W mieście Balmora jak chce sprzedać przedmioty u niektórych handlarzy to nagle oni (albo osoby znajdujące się obok) krzyczą i zaczynają mnie bić. Dlaczego? Czemu nie moge sprzedać swoich rzeczy?
Kaliousehio,
Te questy, o które się pytasz nie wymagają żadnego poziomu. Po prostu spytaj o awans.
123456,
nie żutke sobie sprzedaj. a w związku z dagoth Urem nigdzie się nie udawaj.

A mroczny elf niezbyt moim zdaniem się nadaje do wojownika. ja przeszłem grę wojownikiem Redgardem z dokładnie tym samym znakiem. i świetnie mi szło.

A z tym questem w forcie- wykonaj go to dostaniesz pierścień warty 13.000zota opłaca się go sprzedać.
Shadowdale,
Powiem tylko że jeśli Mroczny Elf w Balmorze mówi ci o spotkaniu z Dagoth Urem czy jak mu tam to możesz go olać, już o to pytałam w innym topicu. Ja też okradałam domki i całkiem nieźle na tym wyszłam Co do pokonania tych 7 kolesi, po prostu musisz sobie powalczyć ze słabszymi istotkami i podciągnąć sie w walce, tak sądzę. Na resztę pytań niestety musi odpowiedzieć kto inny bo ja na razie niestety w Mora nie gram, coś mi się pozepsutało. Miłego grania.
Shadow
Quel Droma,
od niedawna gram w Morrowinda. I mam kilka pytań:

1. Jak wykonać misję, w której facet z Fortu Księżycowego (chyba... ten koło Balmory tak czy inaczej) opowiada nam historyjkę o złych ludziach?? Wiem, że są to ludzie z Camona Tong i znam ich imiona. Mam ich zabić?? A jeśli tak - to jest niemożliwe dla mnie!! tam z 7 osób się na mnie rzuca i prawie natychmiast ginę. Jak mam wykonać tą misję??

2. Jak najlepiej zdobywać kasę?? Ja okradam domy (no i to co zarobię podczas robienia questów) ale czy jest efektywniejszy sposób?

3. Czy do czegoś jest potrzebna rzutka, którą ma atakujący mnie skrytobójca?? Czy mogę ją sprzedać?? (warta jest 2k a to dla mnie fortuna ;])

4. Po wykonaniu questa ze zdobyciem czaszki Andrano cesarski szpieg nie daje mi już więcej questów mowiąc, że nie jestem wystarczająco doświadczony. Którego poziomu wymagają kolejne questy??

5. Gram mrocznym elfem, walczę długim ostrzem i tarczą. Klasa wojownik, znak zodiaku wojownik. Czy mój wybór okazał się trafny?? (wiem że Redgard jest najlepszy na wojownika, ale czy mroczny elf też się na to nadaje??)

6. Pewien mroczny elf w Balmorze mówi mi o ponownym powstaniu Szóstego Rodu i że jego przywódca wzywa mnie do siebie. Gdzie mam się udać, aby się spotkać z tym porzywódcą??




TO chyba wszystko
Wczytywanie...