dwutonowy miecz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Orcownik,

Użytkownik Mathew dnia Nov 27 2006, 06:31 PM napisał

Goldbryn (nie jestem pewien ja się pisze. Można go znaleźć wykonując jedno z zadań dla Deadr jest bardzo fajny ale ja zazwyczaj kuję sobie własny miecz dostaję się do Uniwersytetu magicznego i kuję miecz dodaje do niego obrażenia od wszystkich żywiołów.

[post="50623"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jaaaaaak????? Ja mogę dać obrażenia tylko od ognia !!!!!!!!

[Dodano po chwili]

Użytkownik Cielson dnia Apr 12 2007, 05:05 AM napisał

Umbra, tak Umbra! ten mieczyk wymiata po całości... ale żeby spotkać właściciela raczej trzeba najpierw iść najpierw do deadric shrine'a i queściora wziąć

[post="57942"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wcale nie. Leziesz do jej miejsca "zamieszkania" które podał Iguana (Ja nie zarejestrowany) zabijasz i bierzesz miecz. Ona cały czas tam jest, bez brania questa.
Cielson,
Umbra, tak Umbra! ten mieczyk wymiata po całości... ale żeby spotkać właściciela raczej trzeba najpierw iść najpierw do deadric shrine'a i queściora wziąć
Gość_Iguana*,
Najlepszym mieczem jest zdecydowanie miecz "Umbra", odrazu łapie dusze pokonanych wrogów i ma świetny współczynnik ataku, można go znaleźć (wraz z nieprzyjaznym właścicielem) w ruinach Ayleydzkich o nazwie "VINDASEL" na południowy zachód od dzielnicy nadbrzeżnej Cesarskiego Miasta. Uwaga na pułapki !!!!!!!
Mathew,
Goldbryn (nie jestem pewien ja się pisze. Można go znaleźć wykonując jedno z zadań dla Deadr jest bardzo fajny ale ja zazwyczaj kuję sobie własny miecz dostaję się do Uniwersytetu magicznego i kuję miecz dodaje do niego obrażenia od wszystkich żywiołów.
emkakafetheelderscrools,
Wpadłem na pomysł, aby tutaj napisać o najlepszym mieczu w grze . Piszcie który według was jest najlepszy!!

[Dodano po chwili]

I gdzie go znależć.
Wczytywanie...