[spoiler] Koniec Gothica III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

złodziej,
Dobra, już się nad nim nie znęcajmy. Dragon Hunter niby chciał dobrze, nie?

Mam prośbę : niech ktoś na mapie zaznaczy położenie portalu prowadzącego do "Nieznanych krain", bo Xardas w ogóle nie chce ze mną gadać, a kodów nie wpisywałem (bug jak nic!) pliz!! z góry THX!!
Ayu,
Brawo dla tego pana z wlosami na ****. Z pewnoscia mozesz uchodzic za mistrza w psuciu gry innym ludziom. Nikt Cie nie prosil o podawanie zakonczenia. Moim zdaniem jest to chamskie zachowanie majace na celu pochwalenie sie ukonczeniem gry (pewnie na kodach), oraz tym ze mogles dac za jakas bzdetna ksiazeczke 115zł. lolwned
Medivh,

Użytkownik Medivh napisał

Moim zdaniem, dużo bardziej sprawdziłoby się w tej grze inne rozwiązanie. Nieśmiertelni, główni bohaterowie (tak jak w poprzednich częściach) i 3 porządne filmiki - po jednym na każde zakończenie.


To jest moje zdanie, jeżeli chodzi o te kilkanaście filmików. Nie mam nic przeciwko liniowym grom. Jeżeli autorzy nie mają pomysłu, jak stworzyć grę nieliniową (lub zachowującą chociaż pozory nieliniowości), to po co takie coś robić?

Cytat

Ale się OFFTOP zrobił.


Przecież ciągle rozmawiamy o zakończeniu Gothica (ew. ostatnich misjach)...
Cor Angar Anf,
Oj dajmy już sobie z tym siana. Powiem tak. W G3 sami tworzymy zakończenie. Więc jest kilkadziesiąt możliwości (kombinacji) czy zabijemy tego czy tamtego. Czy wy nie rozumiecie do cholery że by musieli zrobic kilkanaście albo i nawet kilkadziesiąt filmów?????? I to tyle na ten temat. Ale się OFFTOP zrobił.
Medivh,
Przez 3 części serii bratasz się ze swoimi kumplami. Nagle coś ci odbija i zabijasz np. Miltena. I nie ma na końcu o tym słowa. Nie zasługuje?... Zaiste piękne zakończenie.
złodziej,
A ja się w ogóle nie rozczarowałem!!!!!!-no może tylko intrem na samym początku- obrazki i komentarz były okej. A nawet jeśli to na czym miały by polegać te filmiki na końcu gry? Ja nie wyobrażam sobie innych zakończeń do
g3. Gracz praktycznie sam tworzy zakończenie, bo może zabić Gorna, Lee (udaremniając mu zemstę na królu), Kana, Rhobara etc. i to ma wpływ na koniec gry. Z kolei gdyby był filmik to mogę się założyć, że takowej możliwości byśmy nie mieli.
Pasoro,
No ja się też rozczarowałem..... ale i tak to moja ulubiona gra...
Sorry, ale muszę to powiedzieć: a mianowicie:
@Łowc@ jeśli się nie znasz to nie mów.... można pogadać ze starymi kumplami.... choćby Diego, Millten, Gorn itp.. No i poco grałeś na siłę? Nie znajdziesz 2 takiej dobrej gry jak Gothic i Oblivion......Boże.....
A i jeszcze coś....będę grał w co będę chciał, a nie w to co jakiś dupek mi powie....;ooooooo
Dobra kończymy już offtopic.....!!!!!!!!!!!! Pozdro
Ranger,
Chciałbym przypomnieć, że to nie jest reprezentastywna próba Żeby być obiektywnym trzeba spytać rolników, biznesmanów i emerytów . Tym czasem wtrącę, że Oblivion i Gothic to jedno wielkie g.... grajcie w BG albo ID lepiej.
W G3 naprawdę grałem na siłę, nie to co poprzednie części (i tak zresztą gorsze od prawdziwych RPG)

Zrobił się cholerny offtop.

Wróćmy jednak:

Zakończenia są tragiczne, każda dowolna gra, jaką mam na półce, ma lepsze. Nie mówiąc o Intrze, które... nie wprowadza do gry. Płynie sobie statek i nagle orkowie i bariera... a gdzie powiązanie z poprzednimi częściami? (Nawet nie można porządnie pogadać ze starymi kumplami)
Ekhtelion,
Kolego Pasoro ostrzegam cię po raz pierwszy. To jest forum i każdy ma prawo wyrażać tu swoje zdanie. Ważne jest by je uargumentówać. Medivh to zrobił, a ty nie i jeszcze prowokujesz do sprzeczki.
Pasoro,
Ty jesteś zawód..... co prawda ma kilka bugów, ale ta gra jest super. Jak nie pasi to nie graj...Łaski bez....;ddddddd
Medivh,
Jako, że temat jest odpowiednio otagowany, to ja to sobie odpuszczę w poście Chcę tu przedyskutować sprawę zakończenia, które jest nie do końca udane. Otóż zapisałem sobie grę w strategicznym miejscu, w którym zrobiłem praktycznie wszystkie misje, które nie przechylają szali na czyjąś stronę (albo robią to minimalnie) i stamtąd mam wszystkie 3 zakończenia w zasięgu ręki.

Pierwszym zakończeniem, po jakie sięgnąłem, była droga Adanosa (Xardas). Zniszczyłem artefakty (trochę szkoda było korony ) i zabiłem obydwu władców. Następnie ruszyłem z Xardasem do portalu w Myrtanie (który, swoją drogą, wyczaiłem wcześniej przez przypadek, ale nie mogłem z niego skorzystać). Myślałem, że usnę po drodze. Co prawda czekało na mnie kilku asasynów, orków i ludków, przy których nie wyświetla się nazwa. Ale co z tego - mam już taki poziom, że zwykłą błyskawicą rozbijam ich na dwa ciosy (i mam jeszcze ok 150 pn...). No ale w końcu doszliśmy. Aktywuję bramę i cieszę się, czekając na efektowny filmik. No i się nie doczekałem. Zamiast filmiku wyświetlają się mi przed nosem obrazki (ładne, ale co z tego) z komentarzem Beza. Pierwsze co mnie uderzyło, to brak wzmianki o Magach Wody. Ciekawe... Wykonałem misję dla Adanosa, ale o jego sługach nie raczono wspomnieć. Z początku nawet ten pomysł z obrazkami mi się spodobał, bo jest bądź co bądź uniwersalny. Przestał mi się podobać w momencie, kiedy przeszedłem do kolejnych dwóch zakończeń, które różnią się jedynie jednym czy dwoma obrazkami! Do tego jeżeli zabijemy np. Gorna, to po prostu komputer ominie go w obrazkach. Nic nie będzie o jego śmierci.

W dodatku dobił mnie pewien fakt - w zakończeniu dla Beliara wyświetlają się po kolei, takie obrazki (nie dokładnie) - 'Dla królestwa ludzi nastały długie lata pokoju', a po chwili 'Asasyni w niedługim czasie podbili całą Myrtanę'. Coś tu nie gra, nieprawdaż?

Moim zdaniem, dużo bardziej sprawdziłoby się w tej grze inne rozwiązanie. Nieśmiertelni, główni bohaterowie (tak jak w poprzednich częściach) i 3 porządne filmiki - po jednym na każde zakończenie.

Chociaż... Muszę przyznać, że podobały mi się obrazki z siedzącym na tronie Rhobara Bezim czy Lestera uprawiającego ziele

Po zakończeniu gry mam jeden wniosek (dla mnie oczywiście ) - Gothic 3 to największy zawód roku 2006 (co wcale nie oznacza, że jest to gra zła). Ave.
Gabriel,
A i tak nie ma tam dokładnego opisu końca fabuły Poza tym jest tam mnóstwo błędów
Kiełbasa,

Użytkownik Dragon_Hunter16 dnia Nov 4 2006, 02:35 PM napisał

UWAGA SPOILER

Do ostatnich misji należy zabicie przywódcy asasytów i oczywiście jeszcze jedna misja(niewyjawie to niespodzianka niekoniecznie mila).Powiem wam tyle że Xardas zbratał się z orkami i to częściowo przez niego orkowie zaatakowali ludzkie osady.Przed samom końcówką gry dostaniemy zadanie "Magiczne Artefakty".Dzięki tym artefaktom i dzięki berłu króla Robhara II będziemy się mogli połączyć z samym Innosem.Objawi on nam wizję ostatnich misji w Gothicu III.Piszę to ponieważ was ciekawi koniec Gothica III.Napisałem to na podstawie książeczki znajdującej się w zestawi gry Gothic III Pl (kupiłem na gram.pl za 115złoty:):) ).Jeśli jeszcze czegoś niewiecie albo nierozumiecie to piszcie pod postem!!!!!Pozdrawiam adminów GameExe!!

UWAGA SPOILER

[post="49909"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Koles podniecasz sie tym ze kupiles se Gothica za 115zł i tak w kółko. Spanujesz tym że masz kase a inni nie. Piszesz to jak sie skonczy Gothic ze swojej magicznej gazetki ktora kupiles za 115zl z gra i innymi bzedtami. Po co ty to ujazniaz jaki bedzie koniec, pomyslales moze ze inni chcą sami se przejść a nie sluchac ciebie "Tłumacza magicznej gazetki".
Medivh,
Człowieku, nie dość, że walisz takie błędy, że aż oczy bolą, to jeszcze piszesz takie bzdetne tematy Jak ludzie będą chcieli wiedzieć co się stanie na koniec G3, to sobie go PRZEJDĄ, nie tracąc przy tym elementu zaskoczenia oraz przyjemności płynącej z samodzielnego odkrywania sekretów/fabuły gry...
Dragon_Hunter16,
UWAGA SPOILER

Do ostatnich misji należy zabicie przywódcy asasytów i oczywiście jeszcze jedna misja(niewyjawie to niespodzianka niekoniecznie mila).Powiem wam tyle że Xardas zbratał się z orkami i to częściowo przez niego orkowie zaatakowali ludzkie osady.Przed samom końcówką gry dostaniemy zadanie "Magiczne Artefakty".Dzięki tym artefaktom i dzięki berłu króla Robhara II będziemy się mogli połączyć z samym Innosem.Objawi on nam wizję ostatnich misji w Gothicu III.Piszę to ponieważ was ciekawi koniec Gothica III.Napisałem to na podstawie książeczki znajdującej się w zestawi gry Gothic III Pl (kupiłem na gram.pl za 115złoty:):) ).Jeśli jeszcze czegoś niewiecie albo nierozumiecie to piszcie pod postem!!!!!Pozdrawiam adminów GameExe!!

UWAGA SPOILER
Wczytywanie...