Coś dla poczatkujacego .... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mai'q dnia czwartek, 3 maja 2007, 18:31 napisał

Co do pierwszego pytania to faktycznie warto zwiedzać jaskinie, ale moim zdaniem dobrze jest na początek przejść Arenę i zostać tam mistrzem. Na niższych levelach inni gladiatorzy nie stanowią większego zagrożenia a my w ten sposób nabijemy exp i zdobędziemy kasę na dobry sprzęt.

Co do drugiego pytania: Trafić jest raczej łatwo, ale nasz cios może nie zadać żadnych obrażeń, jeśli będziemy zbyt słabi.

w oblivionie nie ma exp (PD)
a porady jak najszybciej dołącz do gildii wojowników/magów i na arene gdzie łatwo zarobisz. i rób na początku jakieś proste questy co trudniejsze zostaw w dzienniku na koniec.

[Dodano po 24 dniach]

i przede wszystkim unikaj wszelakich ruin do poziomu 10
Luyanki Werpolterop,
Moja technika to atak z magii, atak bronią i odskok i tak w kółko ale bez magii.
uriel septim,
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=orange]Mam obliviona moje osiągniencia to:
Jestem wielkim czempionem areny
Jestem mistrzem w umiętnościach: Ostrza, Obuchy, Zapezpieczenia, Skradanie się, Alchemia, Zniszczenie, Iluzja.
Paweł_666,
Ja używam techniki: biegnij tyłem i ostrzeliwuj łukiem... nawet jeżeli jest 3 wrogów to ci się nic nie stanie. dardzo przydatne na niższych lvl jeżeli atakuje cię paru wrogów
Messenger of death,
Ja bym poradził raczej cierpliwość bo początki są trudne nawet jak się nosi artefakty. Co z tego ze ma się najlepsza zbroje jak bez rozwiniętego h. armoura daje ona grosze.
Najlepiej robić questy a nie ciekać bezsensownie gdyż mamy wtedy mały bonus:
-ciekamy i sieczemy wszystko
-nie jest to tak nudne bo mamy jakiś cel
-za ukończenie questa sa nagrody (na początku kasy brak:( )
-zawsze miło popatrzeć w statystykach i dostrzec to że jest się mistrzem wszystkiego i ma się masę statystyk nabitych
Mai'q,
Co do pierwszego pytania to faktycznie warto zwiedzać jaskinie, ale moim zdaniem dobrze jest na początek przejść Arenę i zostać tam mistrzem. Na niższych levelach inni gladiatorzy nie stanowią większego zagrożenia a my w ten sposób nabijemy exp i zdobędziemy kasę na dobry sprzęt.

Co do drugiego pytania: Trafić jest raczej łatwo, ale nasz cios może nie zadać żadnych obrażeń, jeśli będziemy zbyt słabi.
Kafi,
Mam problem. Chcę kupić Oblivion, ale nie wiem czy tak samo trudno uderzać jak w Morowind. Znaczy trudno trafić przeciwnika.
Bullet,
chodz po jaskiniach i rozwalaj wszystko co żywe
Gartris,
Dzięki Tokar właśnie sie zagłębiam w lekturze hee i wielkie dzięki ,trochę to dało ..... najważniejsze początki...
Gartris,
Siemka ,macie cos dla początkującego gracza w Obliviona. Jakieś porady , sekrety , i cos takiego hee ,jak dobrze zacząć. Mimo iż grałem w Morrowinda i dodatki , to Oblivion jest inny trochę. poradźcie proszę .....
Wczytywanie...