wampir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Luyanki Werpolterop,
Łatwo było znaleźć te kamienie dusz można je kupić w Cesarskim Mieście jeśli się wie gdzie i u kogo kupować.
Pyjak,
Ej wykonywałeś już zadanie Szukanie Potomka? Jak wejdziesz do innego świata [Świata Dreamor] 2/3 roślinek tam to jest Blood Grass ;p Ja się wkurzyłem szukanie tych Soulów zaczynam ostro lecieć z lvl bo potem wiadomo że komuś dropnie ;p
Luyanki Werpolterop,
Blood gras (po polski krwista trawa) można zdobyć mając zainstalowany dodatek Knights of the Nine (wtedy udajemy się do wieży niedaleko Brumy którą otrzymaliśmy w spadku i tam szukamy tego przedmiotu), druga możliwość to kupienie od kogoś tej trawy, polecam udanie się do gildii magów w Cesarskim Mieście jeśli jesteś wampirem i nie możesz wyjść na zewnątrz.
GfiXtato,
A jest sposób żeby zdobyć blood grass po przejściu głownego wątku ( Czyli odnowieniu smoczych ognii co jest równoznaczne z zamknięciem wszystkich wrót ) ? Poprawka postu 3x up : Nie tylko wędrować w nocy, jeśli podejdziesz do kogoś, kto śpi, możesz się pożywić, a wtedy możesz wędrować w dzień. Jeśli się długo / kilka razy śpi / medytuje, wtedy wyświetli się informacja z pewną " Historyjką " co znaczy, że nie możesz wędrować w dzień, musisz zaspokoić głód.
Luyanki Werpolterop,
Ja jak zostałem wampirem od razu szukałem na niego leku, ponieważ nie mogłem wychodzić na zewnątrz w dzień. Quest niestety jest bardzo czasochłonny ale wolałem go wykonać.

[Dodano po 15 godzinach]

Jak zdobędziesz wszystkie składniki oddaj tej gościarce, poczekaj najlepiej 2 dni, odbierz mikstury (dostaniesz 2, jedna dla żony władcy Skingardu, a druga dla ciebie) i koniec questa.
Pyjak,
Ale wampirem lubię być ;] staram się aktywować jak najwięcej zadań a potem wykonuje w 3 stadium wampiryzmu ;] Ma bdb bonusy ;]
Miveda,
Wampiryzm daje obrażenia od słońca w zależności od stadium wampiryzmu - od 1PŻ aż do 8 bodajże.

Co robić? Wędrować w nocy, bądź wyleczyć się z wampiryzmu.
Pyjak,
Blood Grass to jest zielsko jak przejdziesz przez bramę Obliviona rośnie tego w h** i jeszcze trochę ;]

Cytat

Once I have all the ingredients I need. I'll fashion a cure for you. This is a delicate matter, and cannot be rashed


Kidy będę miała wszsystkie składniki(chyba?). Usunę klątwę dla ciebie (albo z ciebie). To jest (dalej nie wiem za bardzo nie chce mi się w translatorach bawić)
Almonaster,
nie gralem wampirem ale tak na zdrowa logike to chyba jest cos takiego jak ŚWIATŁOWSTRĘT

moze o to chodzi?

nie jestem pewien, wiec niech Ci pomoze ktos bardziej doswiadczony w tych sprawach
KaRMaN,
Mam problem taki że mam zadanie "Allies for Bruma " i poszedłem do "Anvit" prosić o pomoc do questu i wszedłem w te wrota kiedy je czyscilem nagle w dzień zaczalem tracić hp jestem wampirem co musze zrobić ?
Gość_Temari*,

Użytkownik emkakafetheelderscrools dnia pon, 06 lis 2006 - 11:06 napisał

A teraz takie pytanie-  po zabiciu wampira i daniu prochów wampira tej "pani" co trzeba zrobić?

[post="49989"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To ja mam proble taki...:
Otuż mam problem.... Zostałam "wampirem" i teraz robie questa aby się wyleczyć.... Niby mam wszystkie składniki chociaż na jednej strnce pisze że musze tam nazbierać kwiatki i czosnek.. ok to mam ale co to jest 2 shoots of blood grass ? Wogóle jest coś takiego niby pisze że przy bramach do oblivionu.. ale nie znalazłam... A w tym queście poszłam do czarownicy i ona cały czas mówi mi :"Once I have all the ingredients I need. I'll fashion a cure for you. This is a delicate matter, and cannot be rashed" czy jakoś tak.. Myśłałam że chodzi o to żeby odczekać "24 godzin" ale ja już czekam 3/4 dzień i nic!!! O co w tym chodzi? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje....
emkakafetheelderscrools,
A teraz takie pytanie- po zabiciu wampira i daniu prochów wampira tej "pani" co trzeba zrobić?
Mathew,
Obleć wszystkie gildie magów. I ich piwnice na pewno się znajda. A na kodach też są puste bo sam ich używałem
emkakafetheelderscrools,
pytanie jak w temacie - misja "cure for wampirism" - wytrzasnąłem 2 czy 3 a dalej ??? Gdzie znajdę te kamulce (z kodu są pełne a trzeba puste) ???
Wczytywanie...