Wasza ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Aruven,
Ja jakoś wole Mroczne bractwo ma bardzo fajne zadania no i dostaje się na początek super zbroje
Mortton,
Dark Knight mógłbyś się wypowiedzieć w bardziej konstruktywny sposób.
Dlaczego lubisz mroczne bractwo?
Dark Knight,
Mroczne Bractwo RULEZZ!!!!!!!
Mortton,
Ja tam wybieram gildie wojowników. Ciekawe questy, niezłe wyszkolenie, sprzęt i siedziba w każdym mieście. Pozatym będąc mistrzem dostajemy co miesiąc całkiem niezłą kaske.
Darnith,
Gildia magów. Może dlatego, że tylko w niej byłem Ale faktycznie, tworzenie czarów i zaklinanie powinno być dostępne nie tylko dla członków tej gildii.
Jo'Gledr,
Najbardziej lubię gildie magów za ołtarze do zaklinania i do tworzenia zaklęć. Moim zdaniem możliwość zaklinania i tworzenia zaklęć powinna być bez przymusu przynależności do gildii magów. Ale skoro aby zaklinać i tworzyć zaklęcia trzeba należeć do gildii magów to jest to moja ulubiona gildia.
Thal,
Mroczne Bractwo. Najbardziej lubię tego ich questa z ''Czystką". Nie wiem czemu ale MB kojarzą mi się z Ku Klux Klanem .
Gildię wojowników parę razy przeszedłem. Większość ich zadań jest nudna jak cholera. Dopiero pod koniec jest ciekawie.
Gildię magów też lubię bo jak już zostanie się arcymagiem ma się dostęp do kilku fajnych bajerów.
Gildia złodziei nie jest zła. Nie lubię questa z mnichami-ćmami i tego jak przez godzinę lecimy przez kanały do pałacu cesarskiego.
Oreyn,
Oczywicie Mroczne Bractwo. Ciekawe misje i dobra zbroja.
Tamc.,
Oddałem swój głos na Mroczne Bractwo.
Bae,
Najlepsze jest Mroczne Bractwo i wybijanie gości szukających skrzyni ze złotem w jakiejś posiadłości w Skingradzie. Szkoda że niemożna na stałe przyłączyc się do Mitycznego Brzasku (No ale od czego jest mod "Sługa Brzasku" )
Luyanki Werpolterop,
Nieważne, wracajmy do tematu.
Pyjak,
Co sugerujesz ;p W Arenie też zdobywasz tytuły ;p Powiedz od razu do czego zmierzasz.
Luyanki Werpolterop,
Tam jest kolumna z tytułami jakie posiadasz i nie tylko do jakiej gildii należysz.
Pyjak,
No dobra: Arena, ale do gildii się zalicza ;p
Luyanki Werpolterop,
To nie jest gildia gladiatorów tylko to jest Arena.
Pyjak,
Mroczne Bractwo ;] A potem awans na DH, pierwsza misja wyciąć wszystkich z MB bo nie będą się dochodzić kto jest najlepiej wyciąć wszystkich No i takie coś mi się podoba ;p Ale mistrzem jestem we wszystkich ;p A btw: zapomnieliście o jednej z gildii ;p Gladiatorów, to też się liczy ;]
Luyanki Werpolterop,
Trzeba będzie wkrótce zmienić ten temat i dodać kilka gildii jak np. gildia archeologów, klan wampirów. Te gildie można znaleźć do ściągnięcia ze strony http://www.elderscrolls.com.pl. Trzeba trochę poszukać ale warto.
Eris Delair,
Najlepsze jest Mroczne Bractwo, oczywiście Już chyba nie będę się powtarzać, dlaczego najbardziej mi się podoba, bo większość zrobiła to za mnie. Ale na pewno nie zapomnę momentu, kiedy musiałam wejść do miejsca, w którym ukrywał się zdrajca.Brr to było okropne!
Najbardziej chyba rozczarowałam się na gildią magów, bo walka z nekromantami to nie jest to, na co oczekiwałam, chociaż częściowo rekompensuje to możliwość tworzenia własnych czarów po wstąpieniu na uniwersytet
Asasyn,
Oczywiście jak większość w tym temacie wybieram Mroczne Bractwo. Po prostu najlepszy klimat, ciekawe nieliniowe questy, zróżnicowane przede wszystkim. Najbardziej podobała mi się misja z wymordowaniem całej rodziny Draconis, o Boże jak ja się męczyłem z tą strażniczką z Leyawin ;/ Poza tym najfajniejsze w Dark Brotherhood jest to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli oczywiście nagrody Fantastyczne magiczne przedmioty, no i wampirem można zostać Po prostu the best, no i jeszcze Cienista, mój kochany konik

Lubię też gildię złodziei. Zyski z paserstwa to zazwyczaj były moim jedynym źródłem utrzymania, gdyż nie mogłem znaleźć gdzie indziej pieniędzy, no ewentualnie Mroczne Bractwo mi w tym trochę pomagało No ale ogółem, fajne misje, szkoda tylko, że nagrodami się same pieniądze
Diego158,
Mroczne Bractwo wymiata A do tego jeszcze nieśmiertelny konik
Wczytywanie...