Problem z teleportem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rincewind,

Użytkownik Mathew dnia Oct 27 2006, 02:17 PM napisał

Musisz mieć błąd bo tak tylko pisze jak gdzieś w pobliżu są wrogowie a w świątyni chyba nie ma takich ale chyba że kogo przypadkiem postrzeliłeś z łuku lub coś w tym rodzaju. Ja ci radze zainstalować patcha.

[post="49532"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak. Patch na pewno mu pomoże .

Najlepiej wyjdź z pomieszczenia świątyni i spróbuj wejść ponownie i udać się do teleportu. Ewentualnie jeszcze w międzyczasie się gdzieś zdrzemnąć. Jeśli sytuacja się powtarza, to tak jak Mathew powiedział, mogłeś przez przypadek zaatakować kogoś ze świątynnego personelu. Wtedy sytuacja jest o wiele gorsza. Nie wiem czy to pomoże, ale spróbuj w tym wypadku dać się po prostu zabić, lub wyciągnąć tą osobę z budynku.
Mathew,
Musisz mieć błąd bo tak tylko pisze jak gdzieś w pobliżu są wrogowie a w świątyni chyba nie ma takich ale chyba że kogo przypadkiem postrzeliłeś z łuku lub coś w tym rodzaju. Ja ci radze zainstalować patcha.
Andrasik,
Witam!
Mam problem.Mianowicie kiedy w I rozdziale w dokach przeteleportowalem się do miasta nie moglem do niego wejść ponownie (pisze coś w style ze jest zbytnie podekscytowanie by moc kontynuować) Przechodziłem już kilka razy piechota i teleportowałem się do miasta by ponownie spróbować wejść do teleportu ale za każdym razem pisało mi to samo...Tutaj pytam się was czemu tak się stało i jeśli można to co trzeba zrobić by to naprawić.Z góry dziękuje
Wczytywanie...