Problem z magikiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dasaka,
Po pierwsze, to w ID I nie ma czarownika (!), a po drugie, musiałbym to widzieć. Zrób screena, jak jest mag ubrany, jak te czary nieaktywne wyglądają. Może Ci chodzi, że są niewyraźne, jakby pół-przezroczyste (w księdze czarów). Mag, żeby zapamiętać czary, musi odpocząć, inaczej nie będzie mógł czarować!

Tak czy siak, zrób screeny i tutaj zamieść, to myślę, że pomogę.
Mathew,
Charyzmę bo on gra czarownikiem a nie magiem który potrzebuje inteligencji.
Tokar,

Cytat

A to zależy jak wysoką marz charyzmę np. 11 charyzmy to możesz rzucać czary z 1 poziomu a np marz 15 charyzmy to możesz rzucać czary z 5 poziomu. Mam nadzieję że pomogłem


Jaką charyzmę do jasnej ciasnej ?! Tu chyba chodzi ci o inteligencję kolego.
Strażnik,
Tak, te grube rękawice z metalu przeszkadzają w czarowaniu. Innymi słowy, praktycznie każdy pancerz odpada. Nawet te skórzane. Ale są specjalne szaty dla maga.
Rincewind,
Albo po prostu zdejmij zbroję, tudzież cokolwiek innego, co przeszkadza w czarowaniu .

I jak jeszcze raz zobaczę Mathew to twoje "marz", to cię utłukę na kwaśne jabłko .
Mathew,
A to zależy jak wysoką marz charyzmę np. 11 charyzmy to możesz rzucać czary z 1 poziomu a np marz 15 charyzmy to możesz rzucać czary z 5 poziomu. Mam nadzieję że pomogłem.
Oddysee,
Ja mam również problem z magikiem


Mimo że umie czary to gdy wejde w zakłedkę czarów na dole to wszystkie jego czary są jakby nie aktywne to znaczy jest ich ikona ja nic się nie dzieje jak na nie klikam. Nie mogę zidentyfikaować jakiś
przedmiotów bo jak wchodzę w broń i biorę identyfikuj to wyskakuje mi czy chce zwojem (którego nie mam, bo właśnie z niego nauczyłem sie tego czaru) , czy czarem.Lecz obie ikony są tak jak w przypadku wczesniejszym nieaktywne. Nie wiem co z tym zrobić





Z góry
Strażnik,
Zgadza się. Choć w IWD nie grałem, znam D&D. Jeśli masz klasę CZARODZIEJ, istotnie, musisz się uczyć czarów ze zwojów. Taka dola czarodziejów, że muszą kuć. Zaklinacze z kolei co poziom otrzymują możliwość wybrania sobie czarów z pewnej określonej puli. Bard uczy się czarów tak samo, jak zaklinacz.
Mathew,
Twój mag nie uczy się z siebie czarów tylko ze zwojów dajesz mu zwój i jest taka opcja ucz się i on sie uczy czaru ze zwoju
Shadows69,
Witam

Mam duży problem. Mój magik normalnie awansuje, ale nie poznaje żadnych nowych czarów. Czy to z grą jest coś nie tak? Od nowa zaczynałem 5 razy bez skutku. Bardzo proszę Was o pomoc.
Wczytywanie...