Takie sobie moje rysunki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,

Cytat

Gdyby t było coś autorskiego To by było miodzio


Miód na me uszy . Echo własnych słów słysze .

Cytat

Nigdy nie mów nigdy


Czasem nic innego już nie pozostaje, ale wcześniej wiele rzeczy musi umrzeć...



Tak poza tym to chyba czas usunąć tą galeryjkę tak samo jak wywalilem tą stricte-komputerową, w FW zostaną tylko opowiadania.
Miveda,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 28 lut 2008 - 21:29 napisał

Mógłbym ci powiedzieć, że to flamaster, a nie tablet i w życiu byś nie zauważyła różnicy .



Nigdy nie mów nigdy Chyba odkurzyłam ten temat
Taramelion,
Ale się tymi rysunkami podniecają... Ekh... trzeba było zostawic temat o speedpaintingu...
Ven'Diego,
Gdyby t było coś autorskiego To by było miodzio
Ammon,
Co tu dużo mówić... coś wspaniałego.
Zazdroszczę niektórym (w tym i Tobie ) że mają taki talent do rysowania. Moje "rysunki" ciężko nazwać rysunkami.
I zanim zapomnę: Ekh zmień nazwę tematu, bo to nie są "takie sobie" rysunki.
Eternith,
No człowieku, szacunek!
Te Twoje rysunki nie wyglądają tak źle... Co ja gadam... Wyglądają świetnie!
Zachęcam do dalszych prac i, przede wszystkim , pokazania nam efektów.
Ekhtelion,
Mógłbym ci powiedzieć, że to flamaster, a nie tablet i w życiu byś nie zauważyła różnicy .
Miveda,
Podobają mi się - w wersji szkiców, bo ten z użyciem...*szuka nazwy" tableta mi się nie spodobał - zabił charakter oryginału. Będzie tego więcej?
Kiyuku,
zajefane rysunki
zrób więcej!
Dabu,
Druga i trzecia pod względem umiejętności ołówka są mistrzowskie! Szkoda tylko, że z profilu... Postaraj się zrobić takie "3D", jeśli wiesz co mam na myśli.
Ekhtelion,
Może, a może nie . Jakbym miał w końcu troche wolnego czasu o odpowiedniej klasie 'wolnosci'...
Taramelion,
No to teraz coś z własnej inwencji...
Eni,
Myślę, że jak na pierwszą produkcję, to nie jest źle. Co prawda ta zółta plamka po prawej jest niepotrzebna, ale nie będę się zbytnio czekac.

A ja i tak wolę wydania ołówkowe
Ekhtelion,
A to moja pierwsza produkcja przy użyciu tabletu. Tak by zobaczyć czym to się w ogóle je.

Gartris,
Człowieku ja czegoś takiego to raczej nigdy nie narysuje ....masz talent i to wielki ...heee ja mam talent do innych rzeczy, brawo z tymi rysunkami , wielkie brawo.
Ven'Diego,
No niezłe, j może kiedyś też pokażę, ale muszę je odkopać


EDIT

Widziałem gdzieś tuta na kolorowanie takich artów, tylko gdzie on jest....
Mathew,
WOW te rysunki są świetne nigdy bym nie pomyślał że można tak ładnie rysować. Naprawdę musisz mieć talent nigdy wcześniej nie widziałem takich rysunków.
Ekhtelion,
Oto nowa zaktualizowana wersja tego tematu:

Zaczęło się od tego:


Wzorowane na skzicu Matejki. Wysmarowane zamiast uczenia się do matury /


Po roku było to:





Rysunki wzorowane (ale nie kalkowane) na artach takiego jednego pana o inicjałach J.A.. Rycerza nawet chyba widziałem kiedyś w czimś avku albo sigu.
Wczytywanie...