Chowańce i zwierzecy towarzysze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

enKage_,
Pantera wymiata - co prawda nie tyle HP co monstrualny wilk albo niedźwiedź ale zadawane obrażenia rekompensują wszystko !
A najlepiej ze wszystkich wyglada pajączek, ale stanowczo za mało HP
Lefis,
Ja grając tropicielem miałem pantere. Bardzo skuteczna dzięki ukradkowemu atakowi(często zadawała więcej od barbarzyńcy) .
Mathew,
Łowca zyskuje towarzysza na poziomie 6 a druid na poziomie 1.
Rincewind,
Łowca zyskuje zdolnośc przywołania zwierzęcego towarzysza przy którymś tam poziomie. 4 lub 6, pewny nie jestem.
Gość_Guest*,
jak wybrać chowańca łowcą
Mathew,
Teraz gram magiem i mam piekielnego ogara.

Super . Po prostu nie mogę wyjść z podziwu - niemogący wyjść z podziwu Rince Niezdara.
gamariel,
Moja druidka walczy w towarzystwie monstrualnego wilka. Nie spodziewałam się, że będzie tak silny. Na dodatek ma dużo punktów wytrzymałości. NIe tyle co niedźwiedź, ale wilk jest bardziej artowy
Ven'Diego,
Ja grałem magiem i druidem to miałem:
wróżka, imp, wilk, niedźwiedź
Krinal,
Ja jak sobie gralem w dodatek zeby sobie zobaczyc zrobilem sobie lowce i mialem niedzwiadka i byl niezly bo w koncu mialem 15 poziom.
Mathew,
Ja jak grałem łowcą to wziąłem sobie strasznego wilka świetnie go wytrenowałem a wy kogo (jeśli mieliście chowanca lub zwierzęcego towarzysza to kogo wybraliście)??
Wczytywanie...