droga_szamana_5

Jan Jansen - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Quessir Elvenhair,
Może chodzi Ci o romans, też było mi fajnie ją wy... ekhm... wykorzystać Ale jako fabularna to nie za bardzo...
Smoon Lodowe Serce,
Zgadzam się z Quessirem, ale Viconia też jest niezła...
Quessir Elvenhair,
Pod względem fabuły, jest najlepszym z bohaterów Uważam go za najciekawszą postać w grze.
Smoon Lodowe Serce,
Jan Jansen jedna z najfajniejszych postacie w grze. Jego teksty o rzepie, np. [niezydentyfikowany odgłos:P] odbiła mi się rzepa [czyt. ziepa], kłotnie z innymi NPC-ami dodały grze wiele humoru. Oprócz tego jest niezłym magiem i dzięki swoim wynalazkom - niezłym złodziejem. Polecam Jana Jansena i piwo z rzepy!!
Osa,
Wszystko co powinno być powiedziane w tym temacie zostało już powiedziane. Ja dodam tylko, że bardzo mi się podobała misja gdy trzeba było pomóc lubej Jansena (a raczej córce lubej Jansena )
Rincewind,

Użytkownik Mathew dnia Oct 17 2006, 07:06 PM napisał

Świetne połączenie maga i złodzieja. Szkoda że nie da się z nim romansować jestem ciekaw jakby to wyglądało A w neverwinter Nights spotka łem jakiegoś Jansena wiecie może czy to jego kuzyn?

[post="49136"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Na pewno .

Jan na pewno jest oryginalny. Mojemu koledze tak spodobała sie jego postać, że sam zaczął grać gnomem . Sam osobiście nie przyłączałem go do drużyny, bo uważałem go za zbędnego (warte podkreślenia jest, że grę zaczynałem ze 3 razy, nigdy nie kończąc, czy to ze względu na wymianę dysku twardego czy na brak czasu). Kojarzę jednak jego świetne teksty:

"A masz ty ścierwo! Rzepa ci się nie podoba?!"

"No, ale nam się trafiło. Nie prowadziłem drużyny od... no, chyba od czasów kiedy wujcio Podrapek złapał syfa i przekazał mi dowództwo. Widzisz, on po prostu nie ufał krasnoludom. Hmmm... mam nadzieję, że teraz pójdzie mi lepiej niż ostatnio..."Jak dla mnie, postać nieśmiertelna, jeśli chodzi o kreację i charakter.
Mathew,
Świetne połączenie maga i złodzieja. Szkoda że nie da się z nim romansować jestem ciekaw jakby to wyglądało A w neverwinter Nights spotka łem jakiegoś Jansena wiecie może czy to jego kuzyn?
Ven'Diego,
Taa a jego broń... Miotacz czegoś tam xD Wali czachami... xD Extra postać
Chociaż moim najlepszym magiem w bg jest Edwin
Elthran,
Jak dla mnie postać genialnie wykreowana. Nietuzinkowy charakter i osobowość, powalające monologi oraz dialogi z innymi postaciami, wypowiadane przez Jana Kobuszewskiego.

Bardzo przydatny w drużynie. Jeżeli mój głowny bohater nie jest złodziejem, Jan przejmuje tę role i moim zdaniem bardzo dobrze się z niej wywiązuje.

Nie można również zapomnieć o pięknym kolorze jego ubioru.
Strażnik,
Wielce interesujący charakter. Początkowo myślałem, że to stereotypowy gnom-wynalazca, ale szybko zmodyfikowałem tok myślenia. Jak mi posunął tekstem o rzepie... Albo innym ze swojego zasobu. "Na but wujcia Klapciocha". I do tego ten jego głos w dubbingu, który uważam za świetny.

Niezły mag, ale Edwinowi nie dorówna. Przyzwoity złodziej, ale przy Yoshimo zostaje w tyle. Przeszedłem z nim Cienie Amn oraz Tron Bhaala, zdechł mi raz, gdy walczyłem w twierdzy strażnika. I w zasadzie tylko wtedy. Naprawdę, to najbardziej w porządku gnom, jakiego poznałem w D&D.
Malavon Despana,
Co sądzicie o tej (według mnie - wspaniałej) postaci?
Wczytywanie...