[Pytanie] Jak grać Bardem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Ja od kilku miesięcy gram bardem/uczniem czerwonego smoka i nie mam poważnych problemów z przejściem.
Avarielka,

Użytkownik Rincewind dnia Dec 30 2004, 11:45 AM napisał

No to biorąc Harfiarza jest jeszcze bardziej hardcorowo i na pewno oryginalnie, bo kto po takim poście Angeli weźmie Harfiarza .

[post="8715"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


sprobuje z ciekawosci
Rincewind,
No to biorąc Harfiarza jest jeszcze bardziej hardcorowo i na pewno oryginalnie, bo kto po takim poście Angeli weźmie Harfiarza .
Angela,
wiesz zalezy od podejscia osoby tworzacej postac jak dla mnie np harfiarze to jest klasa o tyle slaba o ile smieszna porownujac jej bonusy do bonusow przykladowo tancerza cieni lub ucznia smoka to pikus a ja dalej uwazam ze jest to najlepsza forma barda ma spora ilosc czarow piesni barda i jest swietna w walce
Rincewind,
Fajna konwersacja. Wystarczy tylko jedno pytanko i już Hawkwood z Angelą, o sorki z Seraphimą (heh dawno już Cię nie było, co było widać ) kilka postów wymieniają . No ale to chyba PS miałbyć .

Co do brada to bardzo dobrze, że nim grasz . Widać lubisz hardcorowe wyzwania . Hawkwood nie strasz od razu, że kiepska postać. Widzialeś, co Angela (sorki nie przyzwyczję się) zrobiła z barda? Tylko gorzej jest, jak się HotU nie ma zainstalowanego, bo wtedy w Ucznia Czerwonego Smoka nie można awansować, ale jak masz zainstalowane i pojawi się możliwość awansu w tę klasę to radzę od razu pakować. Postać stanie się o wiele mocniejsza. A z tancerzem cieni... no coż. To nie lepiej w harwiarza? Toż to ewidentnie dla bardów . No ale cóż. Decyzja należy do Ciebie.
Hawkwood,
Ahaaa..., hehe, ja tylko..., prawdę mówiąc myślałem, że zrobiłaś literówkę i zamiast "Tares" winno być "teraz". Ale hańba... Nie przyswoiłem sobie jeszcze tego nicka i stąd ma smutna pomyłka, za którą uroczyście przepraszam wszystkich zainteresowanych.

[ Dodano: Czw 23 Gru, 2004 ]

Cytat

nasz dzielny rycerzyku


:550:
Hawkwood,
Nie, nie, nie! Nie mam pytań o barda, nie sądzę, abym go kiedykolwiek poprowadził - w końcu żyjemy w stuleciu specjalizacji zawodowej i nie mam już serca, aby się przerzucać na barda. Wszystkim bardom i bardkom życzę samych sukcesów w bitwach i konwersacjach :lol:
Hawkwood,
Nie bardzo zrozumiałem, ale przyznaję się bez bicia - nie jestem ekspertem od bardów i chylę czoła przed specjalistami. Dalejże, kto wspomoże, kto uchyli rąbka tajemnicy?
Tares,
eehh pominąłes bardzo ważną mozliwośc.. odgrywanie postaci ...RPG coś świta? hehe Chodzi mi o to jak grac kombinacją z bardem zeby był w miare dobry, a napewno jest taki sposób. Czekam na odpowiedzi.. PoZdRo :wink:
Hawkwood,
Będę okropny, ale trudno: jak grać bardem? Najprostsza odpowiedź: w ogóle. W SP to bardzo słaba postać, ginie co 5 sekund, nie nadaje się do walenia po łbach, czary ma takie sobie...Nie możesz sobie wybrać bardziej spektakularnej postaci?
Tares,
Chodzi mi o jakies dokładniejszy opis jak dalej rozwinąc klase barda tzn. podac w jakie umiejętnosci, cechy czy atuty inwestowac. Najbardziej interesowałaby mnie taka pomoc w zakresie bard/tancerz cienia lub bard/tancerz cienia + cos jeszcze. Z góry dzięki
Wczytywanie...