Baldur's Gate w 3D - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 6 czerwca 2013, 18:26 napisał

W najbliższych dniach zamierzam przetestować tego moda.
Lionel zagraj też w "Icewind Dale Mod" . Ukończony i kompletny mod do NWN 2 ( wymagane Maska + Gniew Zehira ) Dodam że mod bardzo dobrze odwzorowuje grę.

Withord był taki mod ale ego twórca go porzucił mimo że miał zrobione trochę lokacji.


Czyli ten mod też odwzorowuje tę samą fabułę, co w IW? Szkoda, liczyłem bardziej na nowy wątek, ale w tych samych realiach. Co nie zmienia faktu, że przetestuję.
Sosna,
Widzę że mod na bazie Dragon Age wciąż się rozwija, pamiętam jak oglądałem materiały o nim rok czy dwa temu, wtedy nie robiło to tak pozytywnego wrażenia jak obecnie.
Obserwator,
W najbliższych dniach zamierzam przetestować tego moda.
Lionel zagraj też w "Icewind Dale Mod" . Ukończony i kompletny mod do NWN 2 ( wymagane Maska + Gniew Zehira ) Dodam że mod bardzo dobrze odwzorowuje grę.

Withord był taki mod ale ego twórca go porzucił mimo że miał zrobione trochę lokacji.
Withord,
Hm a nie powstawał taki mod do pierwszego nvn?
Lionel,
Oby był dopracowany, bo tak dawno nie grałem w NWN2, że może się skuszę.
porfirion,

Cytat

Czy ten materiał, który wkleiłeś jest dzisiejszy?

Z tego, co widzę, to tak - data przy nazwisku gościa, który napisał tekst, pokazuje "today 3pm". (zresztą ja się o tym dziś dowiedziałem niezależnie z CoB-u i Insi oto zalety nołlajfienia na kilku forach jednocześnie )

A więc skrobnij, skrobnij
Ranger Krzyś,


Ano, ale do BG2. (inne filmy o tym modzie można obejrzeć tutaj).


Przy okazji, Porfirionie. Czy ten materiał, który wkleiłeś jest dzisiejszy? Jeśli tak, to może skrobnę o nim na głównej.
Hassan',
A nie robili czegoś na tę modłę jako moda do Dragon Age'a?
porfirion,
Baldur's Gate Reloaded

Co o tym sądzicie? A może macie NwN2 wraz z Maską Zdrajcy i Gniewem Zehira (wymagane do zainstalowania moda) i zamierzacie go przetestować?

Moim zdaniem wizualnie wygląda bardzo przyzwoicie (inna sprawa, na ile utrzymuje klimat oryginalnego BG), ciekawe jak w kwestiach mechaniki...
Wczytywanie...