Przeglądarka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Konto usunięte,

Użytkownik Medivh dnia Mar 21 2007, 10:08 PM napisał

Hehe:

http://www.maxior.pl/?p=index&id=40963&18

[post="56663"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



no i powiedz mi - dlaczego nie tworzą reklam promujących oprogramowanie inne niż bill-a w Polsce?
połowa polaków w ogóle nie wie że istnieje coś poza windowsem i internet explorerem. ;/
Verthogh,
Heh... Mnie w głównej mierze przekonały opinie internautów, ale wy jak chcecie... Ja już zapewne w życiu nie wrócę do IE, od kiedy odkryłem FF. No chyba że IE w wersji dwieście ileś nadąży za pozostałym światem Zresztą i tak uważam FF za bezpieczniejszego, przede wszystkim daltego, że Mozilla daje 500 dolarów każdemu, kto wykryje w kodzie źródłowym programu jakiś poważny błąd, dlatego poprawki pojawiają się zwykle już dzień po znalezieniu błędu.
Tokar,

Cytat

Wniosek? Was nic nie przekona do zmiany przeglądarki tongue.gif Też kiedyś tak miałem, ale się odważyłem i nie żałuję. Zresztą jak wam się nie podoba FF, to macie jeszcze Operę.


A po co mu zmiana skoro jest mu dobrze z IE, nie ma wirusów, tudzież innych błędów ? Ja dopiero zmieniłem przeglądarkę kiedy IE zaczął mi poważnie "bzikować" i robić wiele nieprzyjemnych rzeczy. Gdyby nie to nadal pewnie bym na nim jechał, a jak FF będzie mi odpierdzielał takie cyrki jak IE to po prostu zmienię przeglądarkę na inną dopóki ona mi nie zacznie pasować i.t.d., proste...

Jak dobrze chronisz komputer różnymi programami i swoim zdrowym rozsądkiem, to każda przeglądarka jest bezpieczna - co dowiódł ci Ekhtelion
Verthogh,
Wniosek? Was nic nie przekona do zmiany przeglądarki Też kiedyś tak miałem, ale się odważyłem i nie żałuję. Zresztą jak wam się nie podoba FF, to macie jeszcze Operę.
Ekhtelion,
Odpaliłem tą stronkę na moim IE i się jakoś nic nie stało. Podobnie z resztą jak na moim Maxthonie. Wniosek? Kolejny bullshit sieciowy. Co jak co ale FF z przeglądarek alternatywnych naprawdę nie jest polecany. I mówią to profesjonaliści, a nie goście robiący śmieszne filmiki na youtube.
Verthogh,
Ja też używam Firefoxa. I wiecie co? Ja nie wiem, jak ja mogłem żyć bez przeglądania w kartach! Opera też spoko, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać.
A Mozilla i Firefox to niezupełnie to samo, chociaż produkowane są przez tę samą firmę. Jest Mozilla i jest Mozilla Firefox. Ale tych słów raczej nie można używać zamiennie, bo może to trochę wprowadzać w błąd.

PS. Bezpieczeństwo w IE? Zapomnijcie o tym!

[Dodano po chwili]

A tu mamy ten sam przykład, ale już w Firefoksie.
darksamurai,
Może ktoś widział, ale może ktoś nie widział, więc daję takie "cuś": klik.
Yale'mallis,
A przypadkiem Mozilla i Firefox to nie to samo?? Ja mam Mozille Firefox. W porównaniu z Explorerem to 8 cud świata.
Gabriel,
Ale i tam Opera jest najfajniejsza Szkoda tylko że niektórzy twórcy stron, lubia bojkotowac wszystko poza liskiem
Ekhtelion,
IE 7.0 też jest od jakiś chyba 2 miechów.
Nazin,
Firefox 2 już spory kawałek czasu jest
Rincewind,
Troszkę odgrzebie temat. Ostatnio FireFox coraz częściej mnie zawodzi. Sam się wyłącza i wyskakuje jakieś firefox'owe okno, czy też restartuje system, dlatego coraz częściej używam znowu Explorera. I nie wiem czy obiło mi się o uszy, czy jest już Explorer 7.0? Używa ktoś tego, bo przydała by się taka subiektywna ocena jakiegoś posiadacza .

Ps. Tak samo miał wyjść niedługo FireFox 2. Wiecie coś o tym?
Nazin,
Ciekawe bo miałem dokładnie to samo wyłączyła się przeglądarka chce uruchomić a tu jakieś profile, to zamykam to, ctrl+alt+del - procesy fifrefox.exe - zamknij i działa
Rincewind,
A propos tematu dziś Firefox zrobił mi psikusa. Siedziałem na forum i jakiś temat nie chciał mi sie wczytać. Brałem odśwież, wstecz i nic. Wyłączyłem i właczyłem przeglądarkę ponownie i wyskoczył mi panel wyboru użytkownika :O. Wziąłem domyślego (bo tylko taki był), a tu nie chce mi się włączyć . No to musiałem zrobic nowego użytkownika, tylko, że wszystkie zakładki i inne duperele poszły się walić... Oby mi to ostatni raz było .
Nazin,
Pozostaje czekać na ff 1.5 to będzie coś
Strażnik,
Cóż, IE jest najpopularniejszy, ale nie najlepszy. Ja kożystam z Firefoxa zarówno pod Linuxem jak i pod Windowsem. Dlaczego?
- bezpieczny
- funkcjonalny
- przyjazny w obsłudze
- ogromne możliwości konfiguracji
- możliwość pracy w zakładkach (w moim przypadku jest bardzo przydatne)
- dobra blokada pop-upów
IE blokuje rozwój technologii internetowych, nie wszystko działa w niej poprawnie (a raczej niepoprawny kod działa w niej poprawnie). Pozostaje mi tylko liczyć na to, że IE7 coś zmieni...
Ekhtelion,
A ja mam IE i cieszy mnie to. Doinstalowałem sobie pluginy(zakładki, szukajki, skróty, preloading wyników z wyszukiwarek, pracuje aktualnie nad słownikiem), używam firewalla. I żadnych reklam nie mam, wirusów niet. Wszystko chodzi, że az miło.
Medivh,
Właśnie dzisiaj zainstalowalem Mozille Firefoxa i nie wiem jak mogłem używać tyle czasu IE. Przecież to jest totalne zacofanie! IE nie potrafi blokować prostych okienek nawet... Myślę, że z MF popracuje dłuuugo

Cytat

Firefox wykrzystuje sporo (jak na przeglądarkę) pamieci.


4 razy więcej niż IE :O Ale i tak z Mozilli już chyba nie zrezygnuje (chyba, że wyjdzie coś lepszego ;p )
Valen,
Firefox rox moim zdaniem jest najlepsza
Wczytywanie...