Dungeon Siege 2-Muły? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_lukas*,
witam. Mam takie tptanko - jak zrobić - co włączyć, jaki kod wpisać żeby ma mapie w prawym dolnym rogu pojawiły się kropki postaci??? Nie widze na niej nawet postaci w mieście pomocy:(
Hades-84,
Racja z mułem Nie zauważyłem, że u mułka jest możliwość 'przewijania' ekwipunku (3 karty = 3 razy więcej miejsca) Można kupić muła, napakować przedmiotami i dać do gospody...potem chyba można kupić kolejnego muła itp.
Ekhtelion,
Zwierzaki i stwory mają taki sam ekwipunek ale muł ma większy o ile pamiętam. Taki bonus w zamian za to, że jest słabszy i praktycznie nie walczy.

A jeśli chcesz tworzyć stronkę to zapraszam do redakcji. Z chęcią przyjmiemy cię pod nasze skrzydła. Moglibyśmy ci oddać dział DS'a do rozporządzenia. Zawsze wygodniej mieć już jakąś markę i porządny serwer niż zaczynać od zera. Ale decyzja należy do ciebie.
Hades-84,
Zwierzaczki mają tyle samo miejsca co nasi wspaniali bohaterowie i dlatego jest mały problem:> (a poza tym na herosów można coś ubrać, a zwierzaki zżerają ekwipunek:P) Przymierzam się do zrobienia jakiejś stronki o DS2 (tak, żeby poćwiczyć) i chciałem tam zamieścić między innymi info o zestawach + chciałem skompletować te najlepsze dla samej przyjemności posiadania:P Jednak jest ich naprawdę dużo i chybe nie będe mógł sobie na to pozwolić:>
Rincewind,

Użytkownik Ekhtelion dnia Sep 19 2006, 02:32 PM napisał

Wątpie czy Hadesa urządza pojemność zwykłego mułka. Na skompletowanie wszystkich zestawów potrzeba duuużo miejsca. Albo cały team mułków albo trzeba szukać jakiegoś moda co pozwoli zwiększyć pojemność plecaków.

[post="48436"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No jasne, że trzeba dużo miejsca. Ale chyba zwerzaki mają jednak więcej slotów niż zwykły bohater, nie? No chyba, że się mylę, to w takim razie rzeczywiście człowiek jest lepszym mułem niż muł .
Ekhtelion,
Wątpie czy Hadesa urządza pojemność zwykłego mułka. Na skompletowanie wszystkich zestawów potrzeba duuużo miejsca. Albo cały team mułków albo trzeba szukać jakiegoś moda co pozwoli zwiększyć pojemność plecaków.
Rincewind,
A nie łatwiej zatrudnić muła - zwierzaka ? Po pierwsza ma o wiele więcej miejsca, a po drugie umie sie nawet bronić . Ja grając na podstawowym poziomie nie mogłem sobie pozwolić na stratę jednego z 4 dostępnych miejsc w drużynie na zwierzęcego towarzysza. Jednak myślę, że grając dalej, jako piątego kolegę przyłączyłbym właśnie jakiegoś skorpiona czy wilka.
Hades-84,
Witam.

Zastanawiałem się czy ktoś próbował już zrobić w DS2 coś takiego jak 'muł', czyli postać, która przechowuje przedmioty i nic innego nie robi. (Zapaleni gracze Diablo 2 na pewno wiedzą o co chodzi:P)

Zebrałem już kilka zestawów w DS2 i nie bardzo wiem, gdzie je teraz trzymać Chciałem skompletować (jeśli się ude) wszystkie i sprawdzić ich właściwości:P Ale bez 'magazynu' będzie to wielce utrudnione. Dlatego proszę o informację, jeśli komuś udało się zrobić 'muła' i oczywiście opisanie sposóbu na tenże wyczyn:-)
Wczytywanie...