Dungeon Siege II-potrzebna pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Kezal*,
Witam, ja również mam pewne pytanie w związku z przechodzeniem na wyższe poziomy. Otóż, po przejściu okazało się, że mapa świata się nie zresetowała (jest cała odkryta). Strasznie mnie to irytuje, bo wolę obchodzić lokacje tak jak by były niezbadane. Wiem, że to niby logiczne, że skoro odkryliśmy na 1 poziomie trudności cały świat, to jest on znany... Jednak wolałbym, by wyglądał na nieznany Czy jest jakaś możliwość zresetowania mapki?
Gość_monia*,
mam problem jak mam dac na jezyk polski w grze przy instalacjii nic nie bylo prosze o odp
Gość_Ulvhedin*,
Mam problem, również związany z przejściem na wyższy poziom trudności. Otóż chciałbym sobie wziąć Taar do swojej drużyny, którą już wcześniej miałem. Moja Taar ma 26 level, tamta 40. Problem polega na tym, że nie mogę mieć 2 Taar w grze i nie mogę tą silniejszą zastąpić tę słabszą. Czy ktoś zna sposób, żeby pozbyć się całkowicie postaci z gospody (opcja zwolnij nie działa) albo zamienić te postaci?
Hades-84,
Jeszcze dorzucę kilka uzupełnień do poprzedniej wypowiedzi:

-zaśpiewy przechodzą na wyższy poziom (w dzienniku są 'szare', ale można korzystać bez problemu)
-można przechodzić między poziomami trudności !!! - jeśli damy 'Single Player', wybierzemy postać, a potem poziom trudności to nasza postać będzie znajdować się w miejscu i w czasie, w jakim skończyliśmy dane poziom trudności...dla przykładu: miałem zrobione 3 główne zadania na 2 poziomie trudności, poszedłem do 1 i po powrocie do 2 miałem zadania wykonane! W skrócie...mechanizm znany z Diablo:P
-na każdym poziomie trudności trzeba na nowo szukać ksiąg i przedmiotów do zadań (ale to chyba logiczne).
-postaci odprawione do tawerny będą sobie tam żłopać piwko niezależnie od tego na jakim poziomie trudności je tam wysłaliśmy:P

PS: jakbym coś jeszcze spostrzegł to napisze
Ekhtelion,
Coś mi się z tym zakończeniem pozjączkowało... Ehhh, a kończyłem jakiś miesiąc temu.
Hades-84,
Hmn...wiem, że to temat z moim pytaniem, ale właśnie ubiłem Valdisa i napisze dla potomnych, jak się sprawy mają:

-przedmioty przechodzą wszystkie (postacie + skrzynia)
-wyższe poziomy trudności zaczynamy z całą drużyną, z którą ukończylismy poziom niższy
-po zabiciu Valdka pojawia się portal Azunitów. Gdy weń wejdziemy zostają nam przedstawione losy świata po tej pamiętnej walce i...portal przenosi do Kalrathii :O Normalnie można handelek itp., więc chyba jednak można też questy poboczne skończyć ;-)

To by chyba było na tyle
Ekhtelion,
Cały ekwipunek (ubrany i nie) przechodzi wraz ze zmianą poziomu. Zaśpiewy chyba też przechodzą. Przedmiotów w skrzyni nie jestem pewien ale chyba również zostają.

Po zabiciu Valdka jest koniec gry więc zadań pobocznych nie skończysz.
Hades-84,
Witam.
Mam dość istatne (dla mnie oczywiście) pytania. Gram w Dungeon Siege II, doszedłem już/dopiero:P do Rogów Zamarotha, gdy napadły mnie pewne wątpliwości:P Chce zagrać w DS2 na wyższych poziomach trudności (i oczywiście skończyć), ale nie wiem kilku rzeczy:

-co się dzieje z przedmiotami, które nosi moje postać ? dotyczy również 'nie ubranego' ekwipunku... (znikają czy zostają)
-co z przedmiotami gromadzonymi dla członków mojej drużyny ?
-co z przedmiotami w skrzyni ? (znikają czy zostają)
-no i oczywiście czy mogę dokończyć zadania poboczne po 'zepsuciu' Valdisa ?:>

Ogólnie proszę o odpowiedź co przechodzi między poziomami, a co nie:-) Jeśli ktoś chce pomóc bardziej niż bardzo to proszę niech napisze też o zaśpiewach itp. Z góry dziekuję za odpowiedzi i życzę miłego grania:-)

Pozdrawiam
Wczytywanie...