wymagania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Asgeroth,
Sis 650 to dośc słaba karta, przeznaczona głownie na starsze modele laptopów... G2 prawdopodobnie uruchomi sie i bedzie chodził na tej kartcie, ale musisz sie liczyc z min. ustawienieami grafiki...
Shade,
Hmmm... Skoo Gothic ci dziła to 2 powinna też pójść!!! Aha i jeszcze jedno na jakich detalach chodzi ci Gothic, bo jest to bardzo ważne. Jeżeli na takich jakie są ustawione w grze, a ty nie zmieniałeś to raczej nie pójdzie za dobrze, będzie ci cięła gra(klatkowała) !!! Proszę o odp ...
Gość_wrobee*,
Ale gothic 1 mi dziala.
Rincewind,
O ile się nie mylę, to SiS wydaje płyty główne, czyli karta prawdopodobnie jest w nią wbudowana, a wtedy raczej należy zapomnieć o tego typu grach . Ale mogę się mylić, bo za bardzo na osprzęcie się nie znam.
Gość_wrobee*,
Witam!!! Mam pewien problem bo aktualnie siedze w laptopie starego, a on ma karte graficzna sis 650, nie znam zabardzo sie na tym, wiec moze mi ktos powiedziec czy na tej karcie pojdzie gotik 2, albo(sory ze na tym forum) morowind???
Wczytywanie...