Miecz Chaosu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qell,
Szkoda, że twórcy BG nie pomyśleli o tego typu smaczkach, a fajnie by było gdyby były...
Courun Yauntyrr,
Podarowanie mu miecza nic nie daje - wciąż pozostaje taki jaki był. Zmienia to jeden z modów.
Bhaal998,
Też próbowałem dać Sarevokowi, ale nic to nie dało. Sarevok sam mówi cytuje: (troche niedokładnie) ..." ale mój miecz i zbroja nie pojawiły się. Nieważne i tak bez esencji Bhaala byłyby bezużyteczne." I właśnie ten miecz jest bezużyteczny .
Gość_Forgotten*,
Po jednym modzie miecz Sarevoka żeczywiście odzyskuje swoją potęgę. Chyba to był Ascensin Mod.

Używaj słownika forumowego. Dziękuje - Tokar
Ornikiel,
No oczywiście. Sarevok przecież w 1 ginie, a w Tobie wskrzeszamy go, a on sam dziwi się że jego zbroja nie pojawiła się, tłumacząc to potem zniknięciem esencji Baala i jakimiś bzdurami, których nie pamiętam.

Ale pytanie dobre, szkoda też, że autorzy gry nie założyli takiego rozwiązanie podrasowując ten miecz w dłoniach Sarevoka. Było by ciekawie.
Endrinor,
Możliwe również że w mieczyku chodzi o esencję Sarevoka którą stracił... A może też być to błąd... Niewiadomo
Asgeroth,
o ilem nie pamiec nie myli, gdzies po sieci krazy takze patch, który cos podobne z tym robi... nie wiem, co dokładnie, bo jakis nigdy nie miałem czasu go poszukac...
Elthran,
do Rincewinda
Juz się zarejestrowałem

Dzięki za odpowiedź, jeżeli ktoś zna nazwę tego moda byłbym wielce za nią wdzięczny
Tokar,
Tak jak mówił kolega Osa, jest to bujda, aczkolwiek jest chyba taki mod do ToB, który powoduję takie efekty.
Osa,
Sprawdziłem. Nic się nie dzieje. Nadal jest opis, że miecz stracił większość mocy wraz ze śmiercią Sarevoka mimo, że Sarevok ten miecz trzyma w ręku
Gość_Elthran*,
Miecz Chaosu +2 znajdujemy go kiedy uciekamy z więzienia Irenicusa. W opisie broni napisano, że jest to miecz Sarevoka. Ostatnie zdanie brzmi tak: "Większość mocy tego miecza zginęła wraz ze smiercia wlasciciela"
Tu pojawia się moje pytanie:

Czy ktoś próbował przenieść ten mieczyk do ToB i dać go Sarevokowi, gdy przyjmie się go do drużyny? Czy miecz odzyska dawną moc?

Bardzo ciekawe pytanie. Sam się do niego przyłączam. Tak w ogóle proponuję się zarejestrować, jeśli masz wiecej takich zagadnień - Rincewind Łaknący Wiedzy.
Wczytywanie...