[DC] Dyskusja ogólna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Epikur,

Cytat

A kto jeszcze grał w Diccurica? Piszcie o tym, czy wam się podobał, czy nie, i czy nie zawiódł waszych oczekiwań (w końcu to jednak największy mod do Gothica).
Powiem szczerze iż ten mod jest dla mnie typowym średniakiem. Fabuła ani przez moment nie powala, zaś nowy świat (w sumie żaden by nie zdołał), nie spełnia oczekuwań. Możliwość spania gdziekolwiek to już tragedia, której nie rekompensują czasowe misje.
Jeździec Apokalipsy,
Walki Mieczem uczy nas Narrow po wykonaniu jego zadania. A na drugie pytanie nie odpowiem bo grałem strasznie dawno a nie chcę głupot pisać więc podaje link do solucji, tam powinno być gdzie zbroje jakąś znaleźć.
http://www.download.p...c_poradnik.pdf
Gość_Mateusz*,
Mam parę pytań
1.Gdzie mogę nauczyć się walki mieczem?
2.Gdzie mogę zdobyć lepszą zbroje?

Z góry dzięki za odpowiedź.
diego19,
Witam potrzebuje spolszczenia do Diccurica, proszę dajcie jakiś link, szukałem na Google i nic.
Archol,
Według mnie diccuric jest świetny. Przechodzę go drugi raz i bardzo mi się podoba. Fajne jest w nim to, że potwory respawnują się co jakiś czas, no i to że zmienia się ich typ na danym obszarze. Nie podoba mi się natomiast to, że dłuższe wypowiedzi npców za szybko znikają i nie zdąża się ich przeczytać . Age ogólnie dodatek świetny. Polecam wszystkim fanom gothica . Z niecierpliwością czekam na kolejną część.
Capek=],
Gothic powstał w marcu 2001. Niewiem dokładnie kiedy, ale niedługo po tym rozpoczęto prace nad Diccuric'iem, wiem że trwały one ok. 2 lata. Od momentu wyjścia Diccuric'a zapowiadany jest Diccuric 2. Teraz 2007 na ramieniu i nic jeszcze nie wiadomo.

Użytkownik Raphagorn dnia Oct 13 2006, 05:59 PM napisał

A dlaczego mielibyśmy się nie doczekać? Przecież skoro twórcy zapowiedzieli, że Diccuric 2 powstanie, no to chyba powstanie, no nie?

[post="49036"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie napisałem że Diccuric 2 nie powstanie, tylko miałem na myśli że trzeba będzie dłuuugo na niego czekać...
Raphagorn,

Użytkownik Capek=] dnia Oct 13 2006, 01:24 PM napisał

I przypuszczam że tam gdzie kończy się Diccuric, to jest koniec pierwszego rozdziału, a na kolejne (w Diccuricu 2) chyba się nie doczekamy

[post="49021"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A dlaczego mielibyśmy się nie doczekać? Przecież skoro twórcy zapowiedzieli, że Diccuric 2 powstanie, no to chyba powstanie, no nie?
Capek=],
Mi sie podobał i to bardzo. Grałem już któryś dzień z kolei, miałem coś chyba ok. 25 poziomu, najlepszą (chyba) zbroje, najlepszy miecz jenoręczny. Wykonywałem sobie questy, fabuła mnie coraz bardziej wciągała, aż tu nagle po jednym queście bug. Niewiedziałem co robić, w końcu patrze do dziennika, a tam "wiadomość od twórców gry" że ten quest można dokończyć dopiero w Diccuric 2. I przypuszczam że tam gdzie kończy się Diccuric, to jest koniec pierwszego rozdziału, a na kolejne (w Diccuricu 2) chyba się nie doczekamy
switek,
EEEEEEEEEEE nie podobał mi się. Myślałem że będzie lepszy. Może to dlatego, że przyzwyczaiłem się do polskiej wersji językowej, wiem że jest spolszczenie ale to nie to samo co dubbing). Ogólnie grafa ciut lepsza, ale wolę G1 bez moda.
Raphagorn,
Diccuric to największy mod do Gothica 1 (i wogóle do któregokolwiek Gothica), jaki kiedykolwiek powstał. Zmienia się w nim wszystko: fabuła, świat, NPCe, przedmioty, misje... Prace nad nim trwały około 2 lat. Zacząłem w niego grać i bardzo mi się spodobał. Jest w nim kilku znajomych z G1, np. Homer i Fisk. Jest w nim także arena walk, lecz zdecydowanie inna niż ta z G1.
A kto jeszcze grał w Diccurica? Piszcie o tym, czy wam się podobał, czy nie, i czy nie zawiódł waszych oczekiwań (w końcu to jednak największy mod do Gothica). Ci, którzy w niego nie grali, mogą go ściągnąć z gameexe (i niech nie zapomną o PlayerKicie i, jeśli chcą grać po polsku, także o spolszczeniu!).
Wczytywanie...