Problem z grafiką - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Asgeroth,
to nie wiem... mozliwe, ze archiwum jest uszkdozone (np. podczas sciaganie cos poszło nie tak)... spróbuj jeszcze raz... jesli nie pomoze, to nie wiem, jak ci pomóc.. sorry.
omasterson,
Sorki was, jeszcze raz ja

Zastosowalem sie do rady Asgeroth`a, ale teraz mam problem z instalacja patha

Zgodnie z wszelkimi zaleceniami wrzucam go do folderu z gra, rar`a nie rozpakowywalem. Ale jak uruchamiam nwnupdatera to nie wykrywa on patcha na twardym, tylko probuje sie polaczyc ze strona bioware(co i tak konczy sie bledem)
Ktos moze mi powiedziec jak tego patcha zainstalowac??
Asgeroth,
gra ma problem z rozpoznaniem kart z serii PRO. Najlepiej bedzie, jesli na stronie gry poszukasz patchów, dzieki którym gra powinna wykryc karte jako inną niz PRO... to powinno pomóc.. w innym wypadku pozostaje tylko zmiana karty...
Rincewind,
W takim razie może po prostu Twoja karta nie obsługuje w pełni DirectX'a? Nie wiem, jaki tam był w NwN opcjonalny, ale jeśli 9.0, to także jest to dość prawdopodobne. Radziłbym jeszcze spróbować u kogoś, kto też ma Radka (najlepiej by było, jakby miał starszego) i zobaczyć jak u niego sie zachowuje. Jeśli by było dobrze, wziąć płytkę ze sterami i próbować jeszcze coś u siebie. No i jeszcze spróbuj powyłączać wszystkie programy, które mogą "niechcący" wyskakiwać, tak jak proponowała Deu.
omasterson,
Ani najnowsze, ani stery dolaczone do karty(4,2) nie pomagaja
Probowalem wszystkich kombinacji z odswiezaniem, tez nic.
Ale zauwazylem cos chyba niepokojacego w dxdiag`u, mianowicie przy testowaniu directDraw wszystko jest oki, ale juz przy Direct3D nie mam zadnych latajacych pierdolow tylko czarny ekran...
Rincewind,

Użytkownik Guest dnia Sep 5 2006, 10:05 AM napisał

Probowalem najnowsze i nic, ale pomyslalem ze stery innych firm niz ati by sie nadawaly? Znasz/znacie jakieś ??

[post="47929"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mój znajomy miał identyczny problem z tą grą na Radku. Nie pamiętam czy zdołał się tego pozbyć. Ale spróbuj podstawowych sterowników, tak jak napisała Deu. Często i gęsto są lepsze od tych nowszych (ewentualnie dopiero później zainstaluj najnowszy).

Sam kiedyś miałem coś podobnego na nVidi i dopiero dorwanie jakiegoś starszego, sprawdzonego sterownika pomogło.
omasterson,
Co do odswiezania ekranu, mysle ze to moze byc jedna z glownych przyczyn sypania sie gry... Ale nie wiem jak to ustawic, tzn. czy odswiezanie gry i ekranu takie samo, czy moze ktores z nich wyzsze?

Bo ustawienia grafiki zmienialem i nic...
Deunan,
Za przeproszeniem, ale sterowników innych niż producenta karty nie zainstalujesz. No, chyba że chcesz 'rewolucji' na swoim kompie... Co najzabawniejsze, mam gorszą kartę i wszystko mi chodzi pięknie pod podstawowymi sterami.
Ja bym proponowała reinstalkę gry, sprawdzenie rozdzielczości i odświeżania ekranu, zmniejszenie detali dla przetestowania, ewentualnie zmianę patcha...


Przypomina mi się że miałam podobny syf, kiedy ktoś mi się zgłaszał na X-fire.
Gość_Guest*,
Probowalem najnowsze i nic, ale pomyslalem ze stery innych firm niz ati by sie nadawaly? Znasz/znacie jakieś ??
Rincewind,
Problemy ze sterownikami do karty graficznej na 90%. Poszukaj na necie jakiś innych. Nie pomagają najnowsze, ale od takich radziłbym zacząć sprawdzanie.
omasterson,
Witam

Mam taki dziwny problem z grafika. Gdy uruchamiam NWN (ver.1.26.6743 ) to w menusach dziwnie mrugaja mi napisy, jakby chcialy symulowac stroboskop... Ciezko sie czyta, ale jakos mi sie udalo dokopac do samej gry. A tu niespodzianka, elementy interfejsu sa ok, ale caly ekran gry jest czarny, tylko od czasu do czasu mrugnie normalnym widokiem...

Moj komp spelnia wymagania gry, mam athlona xp 2000+, 512Mb ramu i radeona 9600pro (128)ze sterami w ver. 8.263.0.0

Prosze was bardzo o pomoc i dziekuje z gory.
Wczytywanie...