Ruda ebonu i Dagoth Ur (2 inne tematy :D) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ellevyn van Burning Flame,
Dagoth Ur to taki twój główny przeciwnik którego musisz pod koniec zabić.A jeśli chodzi o tą misje z tą szatą to podam ci link do strony na której są opisane dla Hlallu wszystkie zadania




http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?o...=331&Itemid=396
Deunan,
AD 1.
- Ukraść z kopalni
- Sporo alchemików może zaopatrzyć cię w ten materlał
to nie jest nic rzadkiego, na pęczki tego w krasnoludzkich ruinach na przykład.
AD 2.
Dagoth Ur i Szata Swiętego? Nic ci się nie pokręciło? Ty weź jeszcze raz poczytaj, co ty miałeś zrobić, wtedy może Ci pomogę... Szata Św. Rorisa (jeśli o tą chodzi) leży w skrzyni na półce skalnej. W tej samej jaskini w której jest Dagoth Hlevul.
"Co to jest Dagoth Ur", Damn, man, this is what's the whole game's about, geez...
Golabek,
1. Mam misję, żeby zebrać 4 rudy ebonu. Gdzie moge je dostać? (W jakikolwiek sposób)
2. Po PEWNEJ misji u Księcia Drena u Rodu Hlaluu (jestem Ojcem Rodu i mam twierdzę) kazał mi pójść do Arcykapłana czy coś takiego w Vivek. Ten z kolei kazał mi zabić Dagouth Ur'a i zdobyć (cenne relikwie) jakąśtam szatę świętego... cośtam na R. Gdzie ten Dagouth Ur i co to jest. Jestem tam ale na zewnątrz. Jest jakieś chyba wejście ale przed nim o ile sie nie myle stoi głaz czy coś takiego.
3. Poszegłem do typesa w Gnisis żeby pozyskać kilku górników, a on cały czas mówi, że zamelduje się gdy jego ludzie będą gotowi. Uleczyłem królową kwama w tej "mojej" kopalni.

HELP!
Wczytywanie...