Lionheart Legacy Of Crusader - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Balwur,
Jeśli ktoś byłby chętny, to chętnie zagram
Kubski,
Ja za to grałem w tę gierkę tylko przez chwilę, jako, że nie miałem do niej pełnego dostępu, ale sam wstęp był niesamowicie ciekawy. W zasadzie to chyba za nie długo wrócę do tego, czego nie zdążyłem ukończyć Gra warta polecenia szczególnie starym wyjadaczom RPGów, czyli takich, którzy lubią IWD, BG, Nvn albo gry tego pokroju. Fabuła ponad grafikę, a walka zależała w głównej mierze od tego, jak rozdysponowałeś doświadczenie po zdobytym poziomie. Wielki plus dla twórców!
freddy,
Grałem w tą cudowną grę od V klasy szkoły podstawowej (2008 rok). Przeszłem ją ponad 25 razy Najlepsza konfiguracja to walka bronią dwuręczną, ogień i uniki.
porfirion,
Owszem, ja grałem - ukończyłem kilka razy i bardzo chętnie bym sobie kiedyś do niej wrócił. Miała co prawda małe wady (np. brak aktywnej pauzy, do której się tak przyzwyczaiłem z BG - z walki robi się trochę bezładna klikanina), ale ogólnie wspominam większość misji, przygód czy potworów bardzo dobrze

Rzeczywiście dziwne, że dotąd nie miała własnego tematu na stronie, skoro nawet są na GameExe jakieś artykuły jej dotyczące (co prawda chyba w większości pospisywane z instrukcji/samej gry poza recenzją, jakichś bardzo kreatywnych artykułów typu porady czy solucje nie uświadczyłem ).
Balwur,
Czy ta gra została już przez wszystkich zapomniana? Stara co prawda jest, ale badzo ciekawa i interesująca. Grał ktoś w ogóle w to kiedykolwiek?
Wczytywanie...