Instalować? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mr.Bronson,
Hmmmm... temat dość stary ale warto by się było też w nim wypowiedzieć. Generalnie jeżeli chodzi o oficjalne dodatki (w tym wypadku jest tylko jeden) to jestem zdania iz należy instalować je od razu ponieważ:
- zawierają uaktualnienia i naprawiają większość bugów (jeśli takowe były) w pierwotnej wersji
- większa przyjemność, więcej zabawy, dłuższa rozgrywka
- nowe przedmioty, lokacje, potwory

Dodam również iż dobrym pomysłem jest po instalowanie nieoficjalnych dodatków, ale tylko wtedy gdy ukończyło się przynajmniej raz cała grę, w przeciwnym razie ów nieoficjalne dodatki moga jedynie rozgrywkę zepsuć.
Gość_scatio*,
Nie ma za co. Service Pack 2 nie jest taki zły kiedy wyłączy się kilka badziwenych "nowych" opcji. A jeśli nie możesz się do niego przyzwyczaić to zawsze możesz odinstalować "gadzinę" i po sprawie.

PS
Przyznam się, że ja nie musiałem odwalać takich "kombinacji alpejskich" z plikami żeby uruchomić grę. Ja to mam szczęście :]
Rincewind,
C:WINDOWSSYSTEM32AUTOEXEC.NT> Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows.

Hahaha. Rozwiązałem problem . Sam, samiutki . Wystarczyło poszukać pliku autoexec. Okazało się, że jest w Windowsrepair. Wystarczyło go tylko później skopiować pod adres na górze i wszysko działa. Myślę, że tak się ma sprawa również z innymi grami.

Ps. I stałem się mimochodem nieszczęsnym posiadaczem Service PAcka 2, który i tak nic nie dał . Ale dzięki za chęci Scatio .
Vantess,
Instalowanie dodatku odrazu, jest dobrym wyjsciem. Jezeli doinstalujesz do swojego BG TotSC to juz na samym poczatku bedziesz mogl zakupic palasz. A bedac w gospodzie z palaszem zawsze mozna cos spalaszowac:)
Devilus,
Z tego co kiedys probowalem to nie... Ewt. zainstaluj linuxa i z linuxa stara winde...Chociaz istnieje taki programik do instalowania roznych systemow tylko nie mam pojecia jak on sie nazywal... Bede musial kumpla spytac jak go na gg zobacze

[ Dodano: 13-12-2004, 22:51 ]
Ktos Ci musi zrobic dyskietke startowa z windy 98 lub me i pozniej musisz w biosie ustawic zeby najpierw Ci floppy czytalo i pozniej startowac z pliku setup.exe lub setupcore
Rincewind,
Jak to? Mi coś wyskakuje coś takiego.

C:WINDOWSSYSTEM32AUTOEXEC.NT> Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. (Z czego napewno o DOS'a chodzi )

I lipa jest, bo mój serwer uniemożliwia zciąganie uaktualnień. Dlaczego ja mam zawsze tekiego pecha :cry:?

PS. Wiem, że jak ma się czy to 98 czy ME to można sobie drugi system zaistalować (XP). A można zrobić odwrotnie, tzn. jak ma się XP zainstalować ME czy tam 98?

A może o Service Packa 2 chodzi, bo ja nie instalowałem.
Gość_scatio*,
Myslę, że to sprawa uaktualnienia mi pod XP działa.
Rincewind,
Nieeeeeeee!!! Tylko nie to!!! BG I na XP nie działa :cry: . I co ja mam reinstalkę systemu robić?
Rincewind,
A czy dodatek daje coś typu nowa broń, nowe czary, czy cokolwiek innego w podstawowej kampanii? I skąd zciągnąć patche? I dajcie według Was najlepszą stronkę o BG, bo coś czuję, że przyda mi się .
Enea Korowłosa,
Ja zawsze wgrywałam wszystko za jednym zamachem. Moim zdaniem najlepiej wgrać wersje podstawową+patch do niej+dodatek+patch do niego. Przy okazji zawsze wybieram instalacje pełną ponieważ gra szybciej się wczytuje(np przy zapisywaniu) no i nie trzeba zmieniać płytek za każdym razem jak wchodzisz na nową plansze( a to bywa bardzo irytujące)
Rincewind,
Mam pytanko. Czy od razu instalować dodatek, czy może dopiero po przejściu podstawowej kampanii? To samo właściwie pytanie tyczy się Trąbala.
Wczytywanie...