Gdzie są ci NPC? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ziomek,
Tak jam mówił Lionel,tam jest jakiś rytułał..od razu tam jest opętany vino z almanachem..gdzieś obok kręgu powinien być jeszcze jeden almanch tylko że na trawie
Voldi,
oki dzięki już znalazłem ;>
Archol,
1. Bromor jest w burdelu
2. Engrom z tego co pamiętam siedzi w górniczej dolinie, niedaleko miejsca gdzie kręci się mnóstwo topielców, na prawo od mostu prowadzącego do starego obozu (idąc od przełęczy).
3. A tego kolegi nie pamiętam . Choć wydaje mi się że może on być na farmie Akila.
Voldi,
Gdzie są:
1. Bromor
2.Engrom
Będę wdzięczny jak mi powiecie
catman,
THX - nie wiedziałem, że to wzgórze jest tak blisko farmy.
Lionel,
Chodzi o wzgórze w pobliżu farmy Lobarta, gdzie jest kamienny krąg. Poszukiwacze odprawiają tam jakiś rytuał.
catman,
Chciałbym zapytać się forumowiczów czy wiedzą gdzie podział się Vino - farmer z farmy Lobarta w V rozdziale (nie wiem czy da coś jeszce ta informacja ale udziele ją na zapas - jestem w gildii Magów), ponieważ chciałbym odprawić egzorcyzm na tej opętanej duszy;). Lobart mówił coś, że zabrali go poszukiwacze za wzgórze. Dosyć mała informacja. Wieże Xardasa oczyściłem z demonów, kotlinę (tam gdzie w początkowych rozdziałach był Lester) też spenetrowałem. HELP!!!
catman,
ok rozumiem thx - amulet jush mam
Strażnik,
O ile pamiętam, Angar jest w okolicy kamiennej krypty, gdzie w GI szedłeś po kamień ogniskujący z Miltenem. Będziesz wiedział, ze jesteś blisko, gdy zaatakują Cię szkielety, bo sporo ich szwenda się w okolicy. Krypta znajduje się na południu, najłatwiej tam dojść idąc trasą na lewo od wejścia do dawnego Nowego Obozu (wejścia pilnują dwa lodowe golemy, radzę uważać).
catman,
Otóż mam pewien problem z jednym z zadań. W roździale IV w Górniczej Dolinie (Oldworld) na zamku, Angar zleca mi znalezienie jego amuletu i jedyne co mówi mi o tym zadaniu to to, że znajduje się gdzieś na południu. Raz, że nie mogłem go znaleźć to jeszcze Angar znika z zamku w poszukiwaniu go. Chciałbym wypełnić to zadanie i prosze forumowiczów o to, gdyby mogliby mi podać położenie Angara i jego amuletu.
Wczytywanie...