wampir_maskarada

Armie Exigo pogromcą Warcraft'a? - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Narazie poweim tylko ogólnie. Gra bardzo podobna do WIII z pewną dozą fajnych pomysłów oraz boskimi filmikami (ich jakość i wykonanie po prostu zachwycają).
darksamurai,
Ja jakoś nie słyszałem o Armiach Exigo. Możecie trochę napisać o tej grze?
Atis,
Tyyyy, chyba troszeczkę gość przesadził. :lol:

Ale wiecie co? Może skończmy OT.
Hawkwood,

Cytat

Zauwaz, ze olivier27 i Hawkwood jakby chcieli to by Cie tak kosili, ze, bysmy musieli Cie scyzorykiem z ulicy skrobac  :wink:


To już trochę niaktualne odkąd pojawił się cichcem na forum niejaki Musashi urodzony 25 lutego 1910 roku :lol:
Atis,
Brak miejsca w tym temacie na OT, panowie.

Huberthc, ja na jedzenie nigdy nie mówiłam "amu".
huberthc,
wiem wiem, ale ja tak lubie no dobra juz nie bede
Devilus,
Wiesz huberthc, prezginasz ju z tym postarzaniem sie... Jestes (od wiekszosci z nas) starszy jakies 4-6 lat... Zauwaz, ze olivier27 i Hawkwood jakby chcieli to by Cie tak kosili, ze, bysmy musieli Cie scyzorykiem z ulicy skrobac :wink:
huberthc,
hahaha jakos sie niezbyt przestraszylem ;] starcraft dla mnie bije niestety warcrafta (chociaz w warcraft 1 gralem jak Ty mala Atis na jedzenie muwilas amu ) ale biorac pod uwage podobienstwo interfejsow oraz producenta to nie powinnas az tak sie zloscic
Atis,
Oj, zacznij nośić kamizelkę kuloodporną i spraw sobie ochroniarza, bo tym postem sprowadziłeś na siebie gniew Łowcy Demonów. A wierz mi, wspierają mnie moce, których nie może pojąć żaden umysł!

I tak ci niewiele da to co zrobisz, zeby sie przedemną uchronić........chyba, że wszystko odszczekasz .
huberthc,
i tak starcraft dla mnie jest THE BEST RTS IN THE WORLD dla mnie nic go nie pobije, wszystko co potem to marnosc nad marnosciami ;]
Atis,
Kim kosić?

Gracze Starcraft'a będą zadowolenie gdyż jedną z ras są, zdaje się, Potępieńcy, podobni do jednej z ras ze Starcraft'a .
Devilus,
Z tym tez sie zgodze.... Ale Warcraft nie jest typowa strategia :509: Kocham kosic robotnikow niewidzialnym bm'em^^
Atis,
Zapewne słyszeliście o nowym przeboju EA "Armie Exigo". Moim zdaniem gierka jest bardzo fajna, choć i tak nie przebije nieśmiertelnego Warcraft'a .
Wczytywanie...