Ziele - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Archol,

Użytkownik Guest dnia Aug 18 2006, 07:08 AM napisał

Jest jeden problem po wykonanym zadaniu Baal Oruna z tym zielem nie chce ze mną gadać! tylko sobie wzdycha co robić??

[post="47041"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Najpierw zanieś bagienne ziele do Cor Caloma, dopiero potem porozmawiaj z Baalem Orunem.
sarion,
Ej pikpik druga grupa jest po drugiej stronie obozu bratstwa. Ja sam ich tam znalazłem??.Są w takiej małej chacie..

[Dodano po chwili]

idź do COr Kalema..
Gość_Guest*,
Jest jeden problem po wykonanym zadaniu Baal Oruna z tym zielem nie chce ze mną gadać! tylko sobie wzdycha co robić??
Konto usunięte,
OBÓZ BRACTWA


Jak dołączyć się?

- Porozmawiać z Cor Kalomem na temat przyjęcia do obozu.
- Porozmawiać z Lesterem - uczniem Baal Namiba, poprosić o to, by zaprowadził cię do świątyni. Gdy będziecie dostatecznie daleko od Baal Namiba, porozmawiaj z Lesterem raz jeszcze i zapytaj, jak zaimponować jego mistrzowi oraz jak wykonać wszystko według wskazówek Lestera.
- Porozmawiać z Baal Trondalem. Porozmawiać z Dustym w starym obozie i przyprowadzić go przed oblicze Baal Trondala. (Wcześniej możesz porozmawiać z Melvinem - przyjacielem Dustego. Znajdziesz go siedzącego przed chatką i słuchającego mistrza niedaleko głównej bramy do obozu bractwa.)
- Pogadać z Baal Kaganem w nowym obozie i wykonać jego misję. Następnie wrócić do niego i zapytać, czy może pomóc w staniu się członkiem obozu bractwa. Dać Baal Tyonowi przygotowane przez Kagana ziele.
- Pogadać z Ghorimem - jeden z robotników u Baal Oruna. Udać się do Harloka i siłą zmusić go do pracy. Wrócić i pogadać z Baal Orunem. Następnie zebrać ziele od robotników na bagnach. Zanieść ziele Cor Kalomowi i porozmawiać z Baal Orunem - dostaniesz skroll z czarem usypiającym.- Podejść do Baal Cadara, użyć skrolla snu na jednym z jego uczniów.- Pogadać z Cor Kalomem.
- Wymagany piąty poziom doświadczenia.




Miłego grania ... Powodzenia!
Gość_Pikpik*,
Znalazłem odpowiedź sam przyszyłem do tych samych ale parę dni później a teraz mam inny problemik czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w pierwszym rozdziale można znaleźć zaklęcie ze snem ???
Gość_pikpik*,
Mam problem ponieważ w obozie na bagnie mam zadanie od jednego z balów żeby pójść do zbieraczy bagiennego ziela i idę do nich dostaje od nich pięćdziesiąt sztuk i on mówi coś o drugiej grupie ja totalnie nie wiem gdzie ona jest proszę o pomoc z góry
Wczytywanie...