Last days of Gaia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mr.Bronson,
Pograc można nie przeczę, jednak mimo to jakoś w ogóle nie czułem klimatu fallouta i hmmmmmm.... grafika mnie męczyła po dłuższym czasie żadna rewelacja jak dla mnie
Rincewind,
No to ja powiem, że się nic nie wypowiadam o Faloucie i MMoPRG'ach, i systemach RPG oprócz D&D. I niech tak zostanie .
olo,
Ja takze malo sie wypowiadam w dziale o NWN ale tylko dlatego iz nie jestem ich jakim zagorzalym fajnem, przeszedlem raz podstawowke, a dodatek nie chce mi sie konczyc a jestem w przy koncu......a co do Fallouta trzeba bedzie w niego jeszcze raz zagrac.....ale musze sciagnac albo zdobyc wersje po polsku.....
Devilus,
Wiesz, wolalbym nie slyszec komentarzy o JAKIEJKOLWIEK grze jesli sie z nia nie zapoznales... M.in. dlatego tak malo sie wypowiadam na temat NwN
Vantess,
O grze nic nie slyszalem, ale wydaje mi sie, ze mala sa szanse aby mogla chociz dorownac Fallout'owi.
Devilus,
Slyszeliscie o tej grze? Zapowiada sie calkiem smakowicie. To taki Fallout, tylko, ze w 3d i z druzyna (ale to nie jest gra taktyczna jak FT ale rpg). Ja chyba sie na nia sqsze.
Wczytywanie...