RuneScape - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mistrz Krezysztof,
Gram w RS to jest fajna giera.
A w tibi na ogólniaku miałem w 70 dni 132lvl. Nuuuuudna jest tibia
Najlepszy jest RS.
PS: Mam 36lvl
Ragnil,
człowieku jak ty wszedłeś tylko screeny w tibii zobaczyć to co miałbyś powiedzieć, czy ty chociaż sobie drugi poziom nabiłes?
ale powiem teraz o RS, miałem tam Combat level 30, i potem mi sie znudziło ;]
według mnie zasługuje na 4 ;]
Yale'mallis,
RS jest grą bardzo rozbudowaną i świetną graficznie, biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba nic ściągać i gramy przez przeglądarkę. Mnie osobiście nie wciągnęło, ale zobaczyć powinien każdy.

Tibii wolę nie komentować, ale tak beznadziejnej gry nie widziałem.
Boss!,
Gtałem se to w troche ale tibia lepsza bo tibia to w ogule najlepza gra zaeraz po gothiczku!
damian1125,
no to znaleźliście
Ja jestem jednym z takich graczy, a przynajmniej byłem
moja ulubiona gra Mmorpg.
Byłem raz na takiej wojence...
Armia Polska vs Black Magiv Warriors.
Oczywiście tam były lvle +80 większość, a ja byłem z 70 lvl-em.
No i była szybka śmierć
Yzalbe,
W takim razie do wyboru masz jeszcze drwala, zielarza, fletchera (nie wiem jak to na polski przetłumaczyć) czy po prostu maga/łucznika/wojownika! (Oczywiście można przecież specjalizować się w paru dziedzinach -moimi ulubionymi skillami są: siła, agility i farming).
A jaką frajdę sprawia bycie w dużym zagranicznym klanie ^_^ Ah, te wojny... 2 klany po +100 osób...
Osa,
Może troszeczkę przesadziłem, ale oryginalne nie oznacza fajne. Po prostu mnie nie bawi robienie z postaci piekarza i rybaka ;]
Ekhtelion,
Dlaczego badziew? Dlatego, że coś innego niż w każdym (nudnym) RPG? W RS nie grałem ale może się skuszę, bo te skille trochę mi UO przypominają.
Osa,
Wiesz, ale te umiejętności to w większości niezły badziew. Nie za bardzo mnie pociąga łowienie ryb czy pieczenie chleba.
Yzalbe,
Owszem, można ją znaleźć na Miniclipie. Gram w RSa od ponad 2 lat. Mimo niezbyt dobrej grafiki, gra jest niesamowicie wciągająca i przyznam szczerze, że tak rozwiniętej gry jeszcze nie widziałam. Obecnie można rozwijać 22 umięjętności. W tym farmerstwo, jubilerstwo czy zabójstwa na zlecenie.
Osa,
To jest ta gra z miniclip.com? Jeśli tak to można troszkę pograć, ale ogólnie odradzam. Szkoda czasu lepiej pograć w inne ciekawsze MMoRPG-i.
Yzalbe,
Czy znajdzie sie ktos nalogowo grajacy w RSa?
www.runescape.com
Wczytywanie...