zwrócone przedmioty straznikom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Deunan,
W przypadku pojmania do więzienia, przedmioty takie pojawiają się w skrzyni z dowodami w posterunku. W przypadku grzywny, zdaje się że przedmiot nadal pozostaje w posiadaniu strażnika, który cię dopadł.
Osa,
Ja się w takiej sytuacji nigdy nie znalazłem. Podejrzewam, że tylko save może pomóc. No chyba, że postanowisz okraść lub pozabijać strażników wtedy przedmiot może się gdzieś znajdzie ;p
Gość_krz*,
witam,
mam problem:czy skradzione przedmioty ktore zwraca sie straznikom gdy cie przylapia mozna gdzies znalezc?

Tak sie sklada ze przy pierwszej wizycie w Pelagiad,"zwiedzajac" domy wykradlem z domku kupca Mebestiena Enca ten Dwemerski artefakt,wkrotce potem znow gdzies sie wlamywalem, przylapal mnie straznik wiec zaplacilem mu jakas nedzna grzywne i zwrocilem przedmioty.Zapomnialem ze mialem artefakt w plecaku.Przypomniala mi o nim dopiero misja w gildii zlodzieji,oczywiscie artefaktu w domu kupca po raz drugi nie bylo.Wiec jest jakies gdzie moge ten przedmiot znalezc??
Wczytywanie...