Multiplayer w Oblivionie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

K`sdra Ilithien,
Ogólnie mam wątpliwości aby coś takiego działało, bo z tego co mi wiadomo ktoś już podjął się tego zadania lecz to co mu wyszło to totalna porażka była.

Lecz gdyby tym razem się udało to z chęciąbym w takiego MMORPG'a pomłucił x) szczególnie w takiej oprawie. Graficznej i nie tylko x)
Luyanki Werpolterop,
Wpisz w Google, a na pewno znajdziesz.
Oreyn,
Może i fajnie się zapowiada. Ale nie da się tego pobrać
Luyanki Werpolterop,
Mało prawdopodobne że ktoś tam będzie spał.
GfiXtato,
Heh, jeśli to wypali, to będzie hit... Już mnie rajcuje myśl o wysysaniu krwi z śpiącego gracza
Gość_Mnichu*,
Ee to by byly emocje wedrujesz po lesie z kumplem mowisz do kumpla on sie nie odzywa patrzysz do tylu a on lezy z strzala w glowie ahh odwracasz sie do przodu a tu mroczn elf cisnie z sztyletem heh
Diego158,
Noo ciekawe, ale czy to wypali... Tego nikt nie wie, ale lepiej żeby jakiegoś dobrego plugina zrobili (niekoniecznie płatnego ) By grac w Multi.
matriotto,
wreszcie moj ork bedzie ciachac prawdziwych graczy GRRRRR
Gość_alle*,

Użytkownik Guest dnia Mar 6 2007, 06:55 AM napisał

PROSZE WAS DAJCIE DZIALAJĄCY LINK DO TEGO LANUCHERA DO GRY ONLINE.Bo na tamtej stronie nie działa download.

[post="55888"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W jaki sposob dziala taki multiplayer?Questy itd robie z kumplem,czy jest to poprostu chodzenie po mapie i zabijanie ?
Gość_Guest*,
PROSZE WAS DAJCIE DZIALAJĄCY LINK DO TEGO LANUCHERA DO GRY ONLINE.Bo na tamtej stronie nie działa download.
Ark,
No mam nadzieję że tak bo chciałem z kolesiami już od dawna na multi w coś takiego zagrać (tzn. coś w stylu TES czy Dungeon Siege)
Ekhtelion,
http://csusap.csu.edu.au/~mloxto01/index.htm"]http://csusap.csu.edu.au/~mloxto01/index.htm[/url]

Hmm, projekt wygląda obiecująco. Pytanie tylko czy gościowi będzie się chciało to ciągnąc na tyle długo by wyszło z tego coś sensownego.
Wczytywanie...