www.rzep.pl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
No ba, nie od dziś wiadomo, że wszystko jest kwestią odpowiedniej zachety .

Podobają mi się działy odgramiające . Frustrat Zone i Kącik Nabijacza Dobry pomysł.
Osa,
Dziękuje wam bardzo. Aż chce się pracować do upadłego nad ulepszaniem tego serwisu gdy widzi się takie słowa otuchy.
Strażnik,
Ekh, do twoich przedmiotów dorzuciłbym kilka kołków...

A teraz odnośnie serwisu. Życzę wam powodzenia. Może będę wpadać czasem...
Ekhtelion,
Szkoda, że nie ma emotikonki odpowiedzialnej za westchnięcie albo za rozłożenie ramion...

Drogi Wojowniku dumny z ciebie jestem, że tak dbasz o porządek na naszym forum ale nie odbieraj chleba moderatorom. Jakby coś bylo 'nie wporzo' to byśmy wzięli Osę, trochę węgla, oliwy, palenisko, szczypce, kleszcze, metalowe pręty, gwoździe, igły i pokazali mu zastosowanie (dosyć niekonwencjonalne) wyżej wymienionych zabawek .

P.S. Osa, podziwiam was za odwagę tworzenia takiego serwisu .
Osa,

Cytat

5. Reklamowanie for i serwisów związanych z rpg/crpg/fantasy/sf jest dopuszczalne jedynie za zgodą administratorów. Pozostałe serwisy można reklamować bez pozwolenia.


Więc regulaminu chyba nie złamałem.
Wojownik ADANOSA,
A regulamin? Miałeś zgodę na reklamę? ja dostałem kiedyś opieprz!
Osa,
www.rzep.pl to forum na silniku phpBB by przemo. Jest narazie bardzo małe i potrzebni są nam nowi użytkownicy. Próbujemy zrobić tam także mały portal informacyjny. Narazie nam to wychodzi średnio, ale mamy wraz z głównym administratorem nadzieje, że przybędą nowi użytkownicy, którzy przyniosą ze sobą nowe ciekawe pomysły. Serdecznie zapraszam do rejestracji:

http://www.rzep.pl/profile.htm?mode=regist...33169b985de0fcc
Wczytywanie...