Jaka rasa jest najpopularniejsza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Remidx,
Tauren jest odpowiedzią na wszystkie z nich.

Tyle że myślę, że orki dostają + x% z toporami, czy coś w tym rodzaju.

Tak więc w bardzo ograniczonej sytuacji, gdy obaj używali topora, Ork byłby nieco lepszy.

Ale Tauren nadal wyglądałby DUŻO fajniej, przez 100% czasu.

[Dodano po 2 tygodniach i 3 dniach]

ludzie

Dystrybucja postaci World of Warcraft w Stanach Zjednoczonych i UE jest bardzo podobna.Od 2019, ludzie byli najbardziej popularną rasą, po wybraniu przez ogółem 14.4 procent wszystkich amerykańskich graczy w sferze, podczas gdy dla 15 procent całej populacji w UE.

[Dodano po 2 minutach i 4 sekundach]

ludzie

Dystrybucja postaci World of Warcraft w Stanach Zjednoczonych i UE jest bardzo podobna.Od 2019, ludzie byli najbardziej popularną rasą, po wybraniu przez ogółem 14.4 procent wszystkich amerykańskich graczy w sferze, podczas gdy dla 15 procent całej populacji w UE.
paben7,
Na razie z tego co widze najpopularniejszy jest wspomniany nocny elf, krasnolud i tauren. najmniej jest umarlaków i trolli
szocik44,
Ja w w3 grałem elfami , zawsze podobali mi się łucznicy
djude,
Jeżeli o mnie chodzi to udead i krowa jak dla mnie najlepiej z animowane rasy.
Lionel,
W ogóle sobie nie wyobrażam pandy-rycerza śmierci, ale podobnie miałem z taurenem-rycerzem śmierci, co wygląda komicznie.
Enemir Orme,
Nocne elfy, absolutnie najciekawsze z mojego punktu widzenia.

Pandy będą na 99.9% dla obu frakcji. Raczej nie ma za wielu grywalnych innych ras. Skoro w ogóle dano możliwość grania rycerzami śmierci, czy paladynami dla hordy, to czemu nie jakaś rasa dla obu frakcji? Generalnie powinni pójść krok dalej i wraz z nowym kontynentem wykonać nową frakcję i kilka nowych ras. To byłby dopiero szał. ; ) No ale... ; )
djude,
Nie no chyba aż takiej kichy nie zrobią no chyba że pójdą na łatwiznę bo nie mają pomysłu na rasę dla przymierza...
W sumie to jaką rasę teraz mogli by dodać?
Patrząc pod kontem warcrafta nagi ewentualnie ale musieli by je trochę zmienić(urozmaicić wygląd no i zrobić je bardziej humanoidalne).
Jakieś inne sugestie ?
Lionel,
Z tego co mi wiadomo, to pandy będą dostępne dla obu frakcji.
djude,
Już nie długo się to zmieni ze względu na cute sneezing pandarians
Ktoś się orientuje jaka będzie jeszcze inna rasa dla przymierza ? bo zakładam że pandarianie będą u hordy
Sosna,
Mnie osobiście przypadła do gustu rasa taurenów, głównie dlatego, że grałem Druidem, a w tym przypadku tauren spisywał się najlepiej.
Seqe,
Sam osobiście grałem w sojuszu, ale dobrze pamiętam te czasy Booty Bay, za każdym razem jak wracałem zakończyć zadania, biegał jakiś Krwawy Elf palek i gnębił wszystkie nisko poziomowe postacie, a wszystko dla tytułu. No ale jeśli nie chodzi o ilość postaci stworzonych w danej rasie, tylko o popularność zyskaną dzięki "klimatyczności" wtedy ranking (wg. mnie) wygląda tak:
Sojusz
1.Nocny Elf
2.Gnom
3.Człowiek
4.Krasnolud
5.Dreanei
Horda
1.Nieumarli
2.Orkowe
3.Trolle
4.Taureni
5.Krwawe Elfy (brane tylko ze względu na możliwość bycia paladynem)
xXRadekXx,
Ja wole Ludzi i Nocne Elfy.Mam pala 80 a teraz wbijam DK.A chordy nie cierpię.
Feno,
Ja tam wolę krasnoludki, takie fajne, małe milusie. Wyjątkowo nie podoba mi się blood elf uważam, że to jest kompletnie bezsensowny pomysł dawanie ich do hordy, za ładne, za przytulaśne toto.
Ahaa na youtube.com jest świetna wypowiedź "Corpsegrindera" z zespołu "Cannibal Corpse". Dla niewiedzących (wtf co to jest) jest to lider zespołu metalowego . Ja przy tym ryczałem ze śmiechu. For english speakers ONLY.
http://pl.youtube.com/watch?v=cW_Lv0r-l4c
Xardas234,
ja gram orkami i nocnymi elfami

Dam ci dobrą radę. Spójrz na posty innych rozmówców. Teraz spójrz na swoje. Co zauważyłeś?
MaRo(792),
Ja tam uwielbiam Krasnoludy takie małe fajne gostki I to nie tylko w WOW-ie ale w każdej gre drugiee miejsce NE najcześciej druid
olo,
ja wybralem Orka Wariora tylko dlatego ze wsrod moich kumpli dwoch gra w WoWa na tym samym serwie i i stwierdzili oni ze nasza druzyna musi sie uzupelniac bo onia maja umarlaka jakiegos tam magopodobnego a drugi taurena szamana i teraz z moim orkiem wycinamy
Slade,

Użytkownik Szuszar dnia May 29 2005, 03:55 PM napisał

Na razie z tego co widze na servkach najpopularniejszy jest wspomniany nocny elf, krasnolud i tauren. najmniej jest umarlaków i trolli...

[post="32714"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wszystko zależy od jak najzwyklejszego ludzkiego ubodobania, nikt z nas niestety nie ma dostępu do szczegółowych danych. Blizzard powinien przeprowadzic taką sondę, wyszło by coś na wzór spisu powszechnego. A szkoda, szczerze mówiąc chciałbym się przekonac kto góruje w Kalimdorze i Eastern Kingdoms przynajmniej ilością.
Szuszar,
Na razie z tego co widze na servkach najpopularniejszy jest wspomniany nocny elf, krasnolud i tauren. najmniej jest umarlaków i trolli...
Slade,
Jako, że produkcja Blizzarda z pod znaku MMORPG od dawna jest już dostępna w sklepach nie tylko w europie, stanach ale co nas bardziej interesuje - w polsce, to samo pytanie możemy sobie przełożyć na czas teraźniejszy. Do weryfikacji danych nie potrzebne będą bilanse, spisy czy też dla nikogo niezrozumiałe cząsteczkowe zestawienia, w tym przypadku wystarczy nam zwyczajne ludzkie sprawnie działające oko. Z tego co udało mi się zaobserwować zarówno po stronie hordy jak i przymierza zdarzają się rasy wyraźnie dyskryminowane przez graczy. Mam tu na myśli Elfy a także, tak jak już wcześniej napomniał Draxor - Trolle. Wybór rasy to kwestia własnych upodabań, jednak zaważyć na tym może tudzież poziom skomplikowania rozgrywki na samym początku i przede wszystkim technikalia lokacji wprowadzających gracza w prawdziwy świat. Mi pod tym względem przypadła do gustu rasa Taurenów, czyli bykopodobnych istot z Kalimdoru. Jeśli staniecie w przyszłości przed możliwością wyboru jednej z ras świata Warcraft polecam właśnie ich.
Qurnik,
Ja pójdę za gustem i zagłosuję na krasnoludy . Każdy ma swoje zdanie , więc niech za nim obstaje
Wczytywanie...