Spore - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Oglądałem troche trailerów z GC i gra wygląda ładnie. Mam nadzieję że będzie się w nią grało przyjemnie, i nie znudzi się po kilku dniach
Misiuu the Lord,
W takich grach nie jest ważna grafika, tylko wielkość świata, i miodność plynąca z gry A po tym co przeczytalem w CDA, już nie mogę doczekać się premiery
Finkregh,
Jakie pierwsze E3? Drugie, Tokar, drugie :> Ale rację przyznam, rzadziej się toto wieszało od innych, bardziej nawet dopieszczonych prezentacji

Chociaż nie poprawiła wiele grafy od zeszłego roku, prace na pewno poszły naprzód. Ta gierka będzie hitem
Tokar,

Cytat

I jeszcze pytanie co będzie z tym co zauważył Dany. Gierka jakiejś powalającej grafiki nie ma, a nie powiedziałbym by im śmigała...


Spokojnie, to dopiero pierwsze E3 tej gry, a sami twórcy mają jeszcze sporo czasu na poprawienie jej pod tym względem. Przynajmniej im się co parę minut nie zawieszała, jak to się zdarza na co poniektórych prezentacjach innych pozycji na tych targach
Finkregh,
Bo to nie grafika je obciąża, a ilość światów i stworzonek :>

A ja po cichu marzę o tej gierce. Jakaś odskocznia od Simsów/SimCity, które bym utopił, wsadzona w fajną obudowę z dodatkiem paru dobrych, sprawdzonych smaczków. To musi być coś mega
(a sądzę, że będzie dostawać oceny w zakresie 9,5-10. Bo skoro LocoRoco dostaje 10?...)
Ekhtelion,
Ja tu akurat miałem na myśli trochę inne gry. Takie to trochę jak Creatures (gierka dosyc stara) i taka jeszcze jedna produkcji MS, nei pamiętam juz jak się nazywała. Ogólnie idea zabawy w komputerową ewolucje nie jest nowa.

Programik w którym można się pobawić w Boga i stworzyć własne życie w kompie znajduje się tutaj => http://www.frams.alife.pl/pindex.html (troche obrazków => http://www.frams.alife.pl/p/al_pict.html )

I jeszczy pytanie co będzie z tym co zauważył Dany. Gierka jakiejść powalającej grafiki nie ma, a nie powiedziałbym by im śmigała...
Dany,
Obejrzałem sobie te filmiki i muszę przyznać, że wykonanie i system gry są dobre. Temat może nie jest aż tak świeży, za to w większej skali zakrojony. Mi się to podoba. Rozwój własnego gatunku, dowolne jego kształtowanie, życie, podbój innych planet, galaktyka. Wszystko fajnie. Tylko ciekaw jestem jak to będzie chodziło, skoro u nich na prezentacji kompy czasem myślały dłużej.
Tokar,
No pomysł sam w sobie nowy nie jest, bo twórcy zamarzyli sobie połączenie The Sims z Sim City, czego efektem ma być ta gra. Z filmików widać, że ten szalony pomysł może się udać i to w bardzo dobrym stylu. Tak jak mówił Ekhtelion się zobaczy, jednak po cichu liczę, że ta gra będzie prawdziwym hitem, bo obecnie przeżywam same rozczarowania growe (AoE III czy Heroes V)
Ekhtelion,
Powiem tak: się zobaczy. Sam pomysł bynajmniej nie jest nowy.
Speedy,
To co mówisz i pokazują filmiki to zapowiada się nie źle... jedyne co może się nie podobać to grafika... ale to chyba jest związane z tym iż za długo trwałoby buforowanie... ale z tego co mi się wydaje to projekty gry zawsze są ideałem... ale ja lubię takie gry i będę czekał na jej premierę... hehe... rozwój cywilizacji począwszy od jednej komórki... heeeeeh... bądźmy dobrych myśli...
Tokar,
"Spore to na pierwszy rzut oka gra ewolucyjna: gracz tworzy i steruje, najpierw pojedynczym organizmem, a potem całym gatunkiem na przestrzeni wielu pokoleń do momentu, kiedy gatunek staje się inteligentny. Wtedy gracz rozpoczyna budować podstawy cywilizacji i zarządzać społeczeństwem. Jedną z głównych innowacji Spore jest bardzo szeroki zakres możliwości tworzenia. Można ustalać takie szczegóły jak np.: ilość oczu, wielkość stopy, długość głowy, sposób i kąt wygięcia kręgosłupa. Nawet wygląd budynków można zmieniać z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów. Rozpoczynamy od jednokomórkowego organizmu, kierujemy nim, tworzymy cywilizacje i wyruszamy na podbój kosmosu."

Tu macie filmiki z E3 prezentujące możliwości tej gry.

http://video.google.com/videoplay?docid=8372603330420559198
http://video.google.com/videoplay?docid=-394434397798392775

Projekt dosyć ambitny, trzeba rzec, ale czy nie za ambitny ?
Wczytywanie...