1. Deadra Artifacts i 2. Fighters Guild Quest :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ark,
Spoko ale do dowcipów masz niezłą rękę...
Thx btw :PP
Cielson,
a więc tak:

1. Chodzi o to że masz przynieść jakiś przedmiot z kapliczek rozsianych po całej grze, jak ja przyniosłem
książkę i uporałem sie ze szpiegami to właśnie musiałem oddać jakiś przedmiot z mojego ekwipunku
z kapliczki... to chyba o to chodzi...

2. musisz najpierw popytać po ludziach, ja spytałem w fighters guild jakiegoś typa a on mnie naprowadzili
do innego typa (a potem typ dał mi klucz do skrzyni a tam była marchewka i dałem królikowi a on pierdnął i z jego gazu zebrałem złoty pył i rozdmuchałem go a ork kichnął, zebrałem drobinki śliny
i rozsmarowałem sobie na czole i wtedy już wiedziałem że jedynym rozwiązaniem jest obrać kierunek
wschodni....)

PS to co w nawiasie to nie czytaj to po prostu mi sie gorzej zrobiło: słońce, te sprawy
Ark,
I w tym sęk że nie... (jakbym miał to bym o pomoc nie prosił... aż taki głupi nie jestem)...
Piotrek,
A czy nie masz zaznaczone na mapie czerwoną strzałką?
Ark,
1. No więc od Jauffrego (czy tam Martina) dostałem zadanie że mam znaleźć jakieś deadra artifacts i niewiele wiem Tylko tyle że jednym z nich (bądź nim) jest jakaś krew...

2. W Fighters Guild w Anvil dostałem quest że mam znaleźć kryjówkę złodziei i wybić all...
I tu tkwi problem że NIE_WIEM gdzie to jest? Dajcie chociaż małą wskazówkę...



Pomocy Plz...!
Wczytywanie...