Kwiatki z sesji. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Pomysł dobry, tylko czy się sprawdzi? Zobaczymy.

No fajnie, fajnie, powiedz nam tylko co.
est,
Pomysł dobry, tylko czy się sprawdzi? Zobaczymy.
Ielenia,
Mnie się przypomina, jak graliśmy ze znajomymi w Legendę o poszukiwaczu, na zasadach z Crystalicum, gdzie najważniejsze były zalety i wady postaci. Kolega miał taką zaletę która się nazywała "liczna rodzina" i ogólnie polegała na tym, że raz w każdej wiosce, mógł rzucić kością i sprawdzić czy dana osoba jest z nim spokrewniona. Do tego dochodził duży modyfikator do szczęścia, także praktycznie każdy rzut mu wychodził. No i stwierdził kolega mag, że rzuci na pokrewieństwo z Bardem. Bard z kolei miał atut "wstydliwe pochodzenie", a jego matka miała być ulicznicą, o czym mag nie wiedział. Rzut na pokrewieństwo się powiódł, a mag dostał wiadomość o pochodzeniu Barda i wypalił:

Nic nas nie łączy poza stosunkami rodzinno-profesjonalnymi! - Nie muszę chyba mówić jaka była reakcja graczy
Ranger Krzyś,
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Lepiej podzielić to na różne RPG'i bo gracz Nełroszimy nie będzie raczej dużo wiedział o Młotku jak i nawzajem
Amrors,
Znalazłem już kilka podobnych tematów w tym dziale. Po pierwsze, żaden z nich nie nawiązywał bezpośrednio do tematu. Po drugie, wszystkie już wymarły. To tak dla moderatorów.

Wypisujcie tutaj wszystkie śmieszne, zabawne, niedorzeczne sceny z waszych sesji. Jako, że mam małe doświadczenie praktyczne, jeśli chodzi o rpg to Wy macie pierwszeństwo.
Zapraszam do dyskusji.
Wczytywanie...