Opisy postaci..... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

NoT_GiRlY_FaNgIrL_PsYcHo,
Eseti, Demon Hunter, lvl. 105, blood elf, havoc, jeździ, na czym się da xD
Korux,
Aktualnie mam dwie postacie którymi gram. Obie mają małe poziomy, jako, że niedawno je zrobiłam.

nr. 1- monk, lvl. 24/25, dranei, windwalker, jeżdżę na takim se tygrysku czarnym.

nr. 2- hunter, lvl. 16/17, blood elf, survival (?), i nie jeździ jeszcze na niczym.
Gość_Spoko*,
Ja gram nocnym elfem druidem poziom 91,aktualnie znajduje się w dalaran.chyba...........
RRagon,
też chciałbym grać w WoWa na serwerze blizzarda ale nie pasuje mi opcja P2P(jeśli się nie mylę)
gdyby kosztowało to 5-10 złoty i dało się płacić SMS-em to by była frajda........
a tak to zostaje tylko Starter Edition
Poza tym wiecie że podobno po MOPie WoW ma być F2P ?!?!(ale to tylko plotka)
TTTGDarock,
A ja tam cisne na gryphonku(chociaz nienawidze tego servera;/) ile to juz lat bedzie? heh
Aktualnie mam trolla hunta na 52 z lekko oszukanymi itemami(tylko lekko;]) i misia uszatka
do tego mam 2 postac 23 worrior (tez lekko podhakowane itemki ale to gym je hakowal nie ja;p)
no i mam jescze pare kont mianowicie shamiego na 45 orca(jest na oddanie)
A i ps. Dreneye sa glupie, brzydkie, przekoksane(worrior ktory sie leczy podczas walki???)
i wygladaja jak dresy lub chodzace trójkaty
Ven'Diego,
Gra głównie gram (a raczej grałem) na polskim servie World o Destruction oraz ruskim Rivera.

Na tym ruskim, niekiedy grało 900 ludu! Ale od 30 lvl jest płatny 2$

NA polskim servie miałem Humana Warlocka, Margandevin 38 lvl.
olo,
OFF:
Ash pipko, zobacz kiedy pisałem tamtego posta

A co do tematu teraz gram ,,drenejem" Priestem mam nim około 14 lvl, co do talentów to cisnę w Shadow ;]
krag,
Ja ogólnie nie mogę się odnaleźć w WoWie. Ta superdluga przerwa sprawila ze jeden z moich ulubionych servow ma raczej lagi. Może więc zamieszczę opis mojej ostatniej postaci którą grałem.

Undead Priest level 54.

Rozwinięty do shadow talents. Kasy od groma bo znalazlem świetny sposób na stanie się milionerem. Otóż w jednym miejscu co 10 min respawnowala sie skrzynia ktora zawierala dropy za jakies 5g xD. Ponadto najlepszy healer w Hordzie : D


@ Olo - Hav0c nie jest najlepszy z powodu pingow. Sa inne ktore sa w 100% podobne do retaila jak np. Chick WoW. Ruski server bardzo sprawny.

btw. Jezeli ktos zna jakis dobry serw blizzlike z fajnym pingiem i patchem 1.12.x to piszcie :>
damianz,
Mam z 3 postaci Na bardzo dobrym servie-ktory sie nigdy nie popsuje
Bo to platne serv
a wiec tak:
mam 42lvl human Warrior
mam 19 lvl Elf Druid
i chyba jeszcze 7 lvl human warlock (girl)

Wojownicy królem!
olo,
Mam jedną postać, ale za to z rzeźnickim Toporkiem, który dla początkujących osób(czyli do gdzieś 20 lvl) jest zbawieniem. Dzięki niemu mogę zabijać stworki nawet o 5 lvl wyższych, bo zadaje średnio po 80 obrażeń. Mam Orka Warriora ze zbroja, która osłania łącznie z 980 armoru. Mam 16 lvl gram na pirackim serwie, który jest prawdopodobnie jednym z najlepszych w sieci (wśród pirackich oczywiście ). Serv ten nazywa sie Hav0c.
Szuszar,
Ja gram na różnych servkach i mam różne postacie, jednak najbardziej jestem przywiązany do mojego krasnoludzkiego wojownika w Dun Morgoth (tak sie chyba pisze ), dzierżacego w dłoni solidny topór, nosząc przy tym solidna koszulke kolcza, spodnie kolcze, rękawice ze skóry niedźwiedzia, buty płytowe, oraz karminowy płaszcz powiewający na wietrze podczas podróży na wysokie, ośnieżone szczyty...
Atis,
No i proszę! Jeśli gracie, zamieszczajcie tu opisy swoich postaci i gdzie aktualnie przebywacie.......
Wczytywanie...