Tajmne przejścia i wejścia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_corello*,
heh no gościu ma bodajże na imię gilbert jego kryjówka jest dokładnie na skałach za starym obozem w miejscu gdzie na poczatku gry są 4 ścierwojady
obsydian20,
Fajne jest też skrytka tekiego kolesia.Wchodzisz po skałach zaraz obok starego obozu.Ijest tam taki koleś gadasz z nim i on ci mówi że był kopaczem ale uciekł bo straznicy się nad nim znęcali czy jakos tak.Zawiele tam nie ma ale skrytka to jest.
diego19,
W g1 ten miecz to było coś chyba z krwią albo krew kopacza albo zębacz nie pamiętam
Raphagorn,

Użytkownik diego19 dnia Apr 5 2007, 10:38 AM napisał

Fajne przejście znajduje sie na wprost od chatki z brutusem(kowalem) jest tam niczego sobie miecz

[post="57361"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A to jest w G1 czy G2?
diego19,
Fajne przejście znajduje sie na wprost od chatki z brutusem(kowalem) jest tam niczego sobie miecz
Wojownik ADANOSA,
Jest jeszcze tajemne przejście niedaleko obozu orków.
Trzeba przejść nie daleko koło skał i wejść po nich wtedy wejdziemy do ich obozu. A co najlepsze do obozu za bramą. Więc jeśli chcemy możemy pójść od razu do pana Śnioncego ( nie wiem jak tam jest przed 5 rozdziałem) chociaż wontpie żeby sobie wtedy poradziliście.

KROWOM STOP! No nie wytrzymam.... dostajesz %.
Raphagorn,
Ten temat był już na forum G2, ale tu go nie ma.
A więc:
- przejście w murze Starego Obozu, o którym już napisał Totchli (tylko nie wiem czemu w dziale "Problemy");
- podwodne wejście w rzece, blisko Draxa i Rathforda;
- skrytka pod wodospadem, w tej samej rzece, tyle że kawałek dalej.
Wczytywanie...